Przejdź do głównej zawartości
Witam na moim pierwszym blogu :) Dotychczas zajmowałam się wyłącznie tworzeniem biżuterii, a jej zdjęcia publikowałam w swojej galerii i na stronie internetowej. Blog to totalny debiut.
Bardzo lubię wysyłać kartki i zawsze miałam problem by znaleźć w sklepie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.Kiedyś wpadłam na pomysł, że właściwie mogłabym zrobić jakąś sama :) Zrobiłam rozeznanie w sklepach internetowych, ale one pękają w szwach od bogactwa asortymentu. Początkującej osobie ciężko jest połapać się w tym, co do czego służy. Moimi pierwszymi materiałami był więc tylko papier, klej i nóż do tapet. Jedynym "gadżetem" nietypowym były gąbki dystansowe- akurat tutaj nie miałam wątpliwości do czego służą. Ostateczny efekt pracy widzicie poniżej :) Następne karteczki już niedługo.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.