Przejdź do głównej zawartości
Witam na moim pierwszym blogu :) Dotychczas zajmowałam się wyłącznie tworzeniem biżuterii, a jej zdjęcia publikowałam w swojej galerii i na stronie internetowej. Blog to totalny debiut.
Bardzo lubię wysyłać kartki i zawsze miałam problem by znaleźć w sklepie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.Kiedyś wpadłam na pomysł, że właściwie mogłabym zrobić jakąś sama :) Zrobiłam rozeznanie w sklepach internetowych, ale one pękają w szwach od bogactwa asortymentu. Początkującej osobie ciężko jest połapać się w tym, co do czego służy. Moimi pierwszymi materiałami był więc tylko papier, klej i nóż do tapet. Jedynym "gadżetem" nietypowym były gąbki dystansowe- akurat tutaj nie miałam wątpliwości do czego służą. Ostateczny efekt pracy widzicie poniżej :) Następne karteczki już niedługo.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)