Przejdź do głównej zawartości

Dwie kontrastowe karty urodzinowe

Te karty nie powstały z myślą o żadnej konkretnej osobie. Chciałam po prostu przetestować papierki z różnych kolekcji pod kątem tworzenia kart urodzinowych.
Pierwsza będzie w stonowanych kolorach, wyglądająca tak jakby była wykonana z materiałów, które ze dwadzieścia lat przeleżały w szufladzie :).Druga kartka jest z kompletnie innej bajki. Pstrokata, kolorowa i bardzo radosna. Przeleżała parę dni niedokończona, bo ciągle mi w niej czegoś brakowało. Po dodaniu trawy i wielkiego kwiatka uznałam, że teraz dopiero jest ok :) Niestety aparat nie lubi wielobarwnych kartek, więc trochę przekłamuje ich rzeczywisty wygląd.


Która Wam się bardziej podoba? :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.