Przejdź do głównej zawartości

Kartka na zamówienie

Dawno niczego tu nie wstawiałam, ale było to spowodowane wyłącznie brakiem dobrego oświetlenia i zbyt wielkim lenistwem by ładować akumulatory. Na początek kartka na zamówienie :) Chciałam, żeby była taka "WOW!", ale wyszła tylko "Ok.." bo miałam za mało miejsca by umieścić wszystkie fajne elementy które sobie przygotowałam (właściwie, to żaden z nich poza literkami się nie zmieścił) ale będę prowadzić dalsze eksperymenty. Do wykonania kartki użyłam papierów z kolekcji "For The Record", które mają ciekawy, postarzany wygląd (papierki wyglądają jak miejscami przetarte albo ubabrane ciemnym klejem) i idealnie nadają się na "męskie" kartki :). Bardzo podobała mi się karta "memo", bo przypomina mi stare wzory zeszytów z lat 80-tych. Brakuje mi ich w dzisiejszym świecie pstrokatych zeszytów. Literki scrabble nie są przypadkowe gdyż Bartek jest zapalonym graczem :)

Komentarze

  1. Ahh juz myślałem, że to dla mnie :)    ~Lava

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za odwiedziny Bartku :)
    Nic straconego- dla Ciebie też mogę zrobić kartę ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)