Przejdź do głównej zawartości

Kartka na zamówienie

Dawno niczego tu nie wstawiałam, ale było to spowodowane wyłącznie brakiem dobrego oświetlenia i zbyt wielkim lenistwem by ładować akumulatory. Na początek kartka na zamówienie :) Chciałam, żeby była taka "WOW!", ale wyszła tylko "Ok.." bo miałam za mało miejsca by umieścić wszystkie fajne elementy które sobie przygotowałam (właściwie, to żaden z nich poza literkami się nie zmieścił) ale będę prowadzić dalsze eksperymenty. Do wykonania kartki użyłam papierów z kolekcji "For The Record", które mają ciekawy, postarzany wygląd (papierki wyglądają jak miejscami przetarte albo ubabrane ciemnym klejem) i idealnie nadają się na "męskie" kartki :). Bardzo podobała mi się karta "memo", bo przypomina mi stare wzory zeszytów z lat 80-tych. Brakuje mi ich w dzisiejszym świecie pstrokatych zeszytów. Literki scrabble nie są przypadkowe gdyż Bartek jest zapalonym graczem :)

Komentarze

  1. Ahh juz myślałem, że to dla mnie :)    ~Lava

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za odwiedziny Bartku :)
    Nic straconego- dla Ciebie też mogę zrobić kartę ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)