Przejdź do głównej zawartości

Wielkanocne klimaty

Ostatnio zrobiłam sporo nowych karteczek, ale nie miałam jak ich opublikować gdyż dostęp do internetu miałam tylko z komórki :) Zwycięstwo jednego z jaj w konkursie zmobilizowało mnie do dalszych eksperymentów z tym formatem. Starałam się nie ozdabiać jajek za bardzo, aby nadawały się do wysłania w kopertach. Tym razem użyłam aż trzech kolekcji papierków- każda w zupełnie innym stylu.
Oto kilka prac, które z nich ostatnio stworzyłam:

Na początek jajo w przygaszonych, ciepłych kolorach. Do wykonania użyłam wyłącznie papieru i nożyczek do wycinania ozdobnych wzorków. To moje ulubione jajo.


Drugie jajo: minimalistyczne aczkolwiek w tym samym stylu :)

Jajo nr 3 wymaga jeszcze poprawek, bo jak na mój gust jest trochę za "puste"
Czwarte jajo w stylu romantycznym: pudrowy róż i delikatne różane wzory urozmaicone wstążeczką którą zrobiłam z papieru:


Kolejne jajko jest poprawioną wersją jajka pierwszego. Dodałam do niego mnóstwo kwiatów i ozdób które zrobiłam z papieru by dodać mu trójwymiarowości :)
I ostatnia karteczka bezokazyjna i niejajeczna :) Jak tylko znajdę dogodną okazję by ją komuś sprezentować zyska stosowny, okolicznościowy napis :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)