Przejdź do głównej zawartości

Wielkanocne klimaty

Ostatnio zrobiłam sporo nowych karteczek, ale nie miałam jak ich opublikować gdyż dostęp do internetu miałam tylko z komórki :) Zwycięstwo jednego z jaj w konkursie zmobilizowało mnie do dalszych eksperymentów z tym formatem. Starałam się nie ozdabiać jajek za bardzo, aby nadawały się do wysłania w kopertach. Tym razem użyłam aż trzech kolekcji papierków- każda w zupełnie innym stylu.
Oto kilka prac, które z nich ostatnio stworzyłam:

Na początek jajo w przygaszonych, ciepłych kolorach. Do wykonania użyłam wyłącznie papieru i nożyczek do wycinania ozdobnych wzorków. To moje ulubione jajo.


Drugie jajo: minimalistyczne aczkolwiek w tym samym stylu :)

Jajo nr 3 wymaga jeszcze poprawek, bo jak na mój gust jest trochę za "puste"
Czwarte jajo w stylu romantycznym: pudrowy róż i delikatne różane wzory urozmaicone wstążeczką którą zrobiłam z papieru:


Kolejne jajko jest poprawioną wersją jajka pierwszego. Dodałam do niego mnóstwo kwiatów i ozdób które zrobiłam z papieru by dodać mu trójwymiarowości :)
I ostatnia karteczka bezokazyjna i niejajeczna :) Jak tylko znajdę dogodną okazję by ją komuś sprezentować zyska stosowny, okolicznościowy napis :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.