Przejdź do głównej zawartości

Biżuteryjnie

Wiem, że blog jest o karteczkach, ale chciałabym tak epizodycznie wspomnieć o swoim drugim hobby :) Od ponad 5-ciu lat zajmuję się również biżuterią. Najbardziej gustuję w kamieniach i prostych formach- to jest to co lubię najbardziej. W mojej galerii pojawia się też dużo kryształów, bo taką twórczość najbardziej lubią moi odbiorcy :)
Z racji, iż nie o tym jest ten blog nie będę publikować tu zdjęć swoich prac biżuteryjnych (chyba, że wymyślę coś nowego i najdzie mnie humor :) )Większość moich prac można obejrzeć w moim publicznym albumie: http://picasaweb.google.com/omisbizu/Bizuteria do którego zwiedzenia serdecznie zapraszam :)
Wspominam o tym bo wkrótce chciałabym połączyć obie te techniki by stworzyć coś co będzie je łączyć :) W końcu kartki z biżuteryjnymi elementami lub biżuteria w scrapbookingowych pudełeczkach może sprawdzić się wspaniale.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…