Przejdź do głównej zawartości

Biżuteryjnie

Wiem, że blog jest o karteczkach, ale chciałabym tak epizodycznie wspomnieć o swoim drugim hobby :) Od ponad 5-ciu lat zajmuję się również biżuterią. Najbardziej gustuję w kamieniach i prostych formach- to jest to co lubię najbardziej. W mojej galerii pojawia się też dużo kryształów, bo taką twórczość najbardziej lubią moi odbiorcy :)
Z racji, iż nie o tym jest ten blog nie będę publikować tu zdjęć swoich prac biżuteryjnych (chyba, że wymyślę coś nowego i najdzie mnie humor :) )Większość moich prac można obejrzeć w moim publicznym albumie: http://picasaweb.google.com/omisbizu/Bizuteria do którego zwiedzenia serdecznie zapraszam :)
Wspominam o tym bo wkrótce chciałabym połączyć obie te techniki by stworzyć coś co będzie je łączyć :) W końcu kartki z biżuteryjnymi elementami lub biżuteria w scrapbookingowych pudełeczkach może sprawdzić się wspaniale.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)