Przejdź do głównej zawartości

Biżuteryjnie

Wiem, że blog jest o karteczkach, ale chciałabym tak epizodycznie wspomnieć o swoim drugim hobby :) Od ponad 5-ciu lat zajmuję się również biżuterią. Najbardziej gustuję w kamieniach i prostych formach- to jest to co lubię najbardziej. W mojej galerii pojawia się też dużo kryształów, bo taką twórczość najbardziej lubią moi odbiorcy :)
Z racji, iż nie o tym jest ten blog nie będę publikować tu zdjęć swoich prac biżuteryjnych (chyba, że wymyślę coś nowego i najdzie mnie humor :) )Większość moich prac można obejrzeć w moim publicznym albumie: http://picasaweb.google.com/omisbizu/Bizuteria do którego zwiedzenia serdecznie zapraszam :)
Wspominam o tym bo wkrótce chciałabym połączyć obie te techniki by stworzyć coś co będzie je łączyć :) W końcu kartki z biżuteryjnymi elementami lub biżuteria w scrapbookingowych pudełeczkach może sprawdzić się wspaniale.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)