Przejdź do głównej zawartości

Kartki Majowe

Zrobiłam wczoraj dwie karteczki w stylu, który określiłabym jako romantyczny vintage :) Obie są dla Radka, a raczej od Radka dla jego mamy :) Wszystkie powstały ze ślicznej kolekcji Echo Park Paper's - "Life is Good", które kupiłam na wyprzedaży. To piękne papierki w domki i motywy "tapetowe" :)
Pierwsza karteczka dnio-matkowa.Na zdjęciu niestety nie wygląda tak ładnie, bo kolorki w rzeczywistości są intensywniejsze z leciutkim efektem sepii, przez co zieleń detali bardziej kontrastuje i daje ładny efekt.

Druga karteczka- urodzinowa. Jeszcze nie wiem czy to konkretnie ta kartka będzie przeznaczona dla jubilatki, gdyż w niedzielę pewnie zrobię masę kolejnych i wtedy wybiorę :)


Ostatnia karteczka powstała z papierów tej samej firmy, ale z kolekcji "Summer Days" z użyciem tekturkowych ozdób -chipboardów. To zupełnie inny styl- słoneczny, w soczystych, letnich kolorach. Karteczka powstała na prośbę małej Zoe.


Komentarze

  1. Wszystkie bardzo ładne, a ta ostatnia nr 1 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. kolory obezwładniające! piękne karteczki!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)