Przejdź do głównej zawartości

Kartki Majowe

Zrobiłam wczoraj dwie karteczki w stylu, który określiłabym jako romantyczny vintage :) Obie są dla Radka, a raczej od Radka dla jego mamy :) Wszystkie powstały ze ślicznej kolekcji Echo Park Paper's - "Life is Good", które kupiłam na wyprzedaży. To piękne papierki w domki i motywy "tapetowe" :)
Pierwsza karteczka dnio-matkowa.Na zdjęciu niestety nie wygląda tak ładnie, bo kolorki w rzeczywistości są intensywniejsze z leciutkim efektem sepii, przez co zieleń detali bardziej kontrastuje i daje ładny efekt.

Druga karteczka- urodzinowa. Jeszcze nie wiem czy to konkretnie ta kartka będzie przeznaczona dla jubilatki, gdyż w niedzielę pewnie zrobię masę kolejnych i wtedy wybiorę :)


Ostatnia karteczka powstała z papierów tej samej firmy, ale z kolekcji "Summer Days" z użyciem tekturkowych ozdób -chipboardów. To zupełnie inny styl- słoneczny, w soczystych, letnich kolorach. Karteczka powstała na prośbę małej Zoe.


Komentarze

  1. Wszystkie bardzo ładne, a ta ostatnia nr 1 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. kolory obezwładniające! piękne karteczki!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.