Przejdź do głównej zawartości

Love Letters :)

Czy mieliście kiedyś problem w co ładnie zapakować prezenty w postaci gotówki? Ja też nie... ;) ale pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić ładne, ozdobne koperty. Potem odkryłam, że przecież mam fantastyczne naklejki Echo Parku, imitujące znaczki i tym sposobem koperty metodą udoskonalania w końcu zamieniły się w kartki- listy miłosne :)
Początkowo miała to być jedna koperta z całego, kwadratowego arkusza papieru, ale potem doszłam do wniosku, że tył powinien być gładki aby nadawał się do przyozdobienia i tak po rozcięciu powstały dwie kopertki na bazie trójkątów :) Oto efekty moich pierwszych w życiu kopert. Do środka dodałam prosty, zdobiony arkusz w linie co nieco usztywniło konstrukcję i stworzyło miejsce do napisania czegoś do odbiorcy pocztówki. Tyły "adresowe" są jeszcze puste, ale potem wykleję na nich coś ładnymi, zdobionymi literkami :)

Podsumowując: prezentuję Wam kopertki w wersji beta. Wersja pierwsza, z różą (można sobie powiększyć klikając na zdjęcie):

Wersja druga, w drobne kwiatuszki:

Komentarze

  1. piękne kopertówki! rzeczywiście jest to świetny pomysł na przekazanie w oryginalny sposób gotówki :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)