Przejdź do głównej zawartości

National Scrapbooking Day

Wczoraj był (między)narodowy dzień Scrapbookingu i z tej okazji postanowiłam troszkę popracować. Powstało kilka karteczek- każda w nieco innym stylu.
Wszystkie prace są oczywiście przygotowane z moich ulubionych produktów Echo Park, które ze względu na swój pogodny charakter i wszechstronność są jak na razie jedynymi których używam, a że są niezwykle piękne nie mogę się powstrzymywać przed dokupowaniem nowych kolekcji (mam już 4, dwie są w drodze i jeszcze 4 komplety są zaklepane w sklepie- to już chyba nałóg).

Pierwszą kartka powstała na konkurs z okazji NSD. Niestety fiolety nie są zbyt fotogeniczne i zawsze wychodzą na zdjęciach przekłamane:
Kolejna powstała na Dzień Matki, ale pewnie stworzę ich jeszcze kilka i potem wybiorę, która będzie najodpowiedniejsza :)

Kolejna z kart powstała z kolekcji "Be Mine" i jest w nieco bardziej eleganckim stylu. Bardzo lubię tę kolekcję ze względu na to, że ogranicza się tylko do 3 kolorów, więc praktycznie wszystkie papierki do siebie pasują.
Ostatnia kartka powstała w ramach eksperymentów z nieco niechlujnym stylem :) Parę lat temu zajmowałam się robieniem kolaży z podartego, gazetowego papieru i nawet udało mi się zdobyć za jeden z nich nagrodę. Ta kartka jest takimi miniukłonem dla tego porzuconego już przeze mnie stylu :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)