Przejdź do głównej zawartości

National Scrapbooking Day

Wczoraj był (między)narodowy dzień Scrapbookingu i z tej okazji postanowiłam troszkę popracować. Powstało kilka karteczek- każda w nieco innym stylu.
Wszystkie prace są oczywiście przygotowane z moich ulubionych produktów Echo Park, które ze względu na swój pogodny charakter i wszechstronność są jak na razie jedynymi których używam, a że są niezwykle piękne nie mogę się powstrzymywać przed dokupowaniem nowych kolekcji (mam już 4, dwie są w drodze i jeszcze 4 komplety są zaklepane w sklepie- to już chyba nałóg).

Pierwszą kartka powstała na konkurs z okazji NSD. Niestety fiolety nie są zbyt fotogeniczne i zawsze wychodzą na zdjęciach przekłamane:
Kolejna powstała na Dzień Matki, ale pewnie stworzę ich jeszcze kilka i potem wybiorę, która będzie najodpowiedniejsza :)

Kolejna z kart powstała z kolekcji "Be Mine" i jest w nieco bardziej eleganckim stylu. Bardzo lubię tę kolekcję ze względu na to, że ogranicza się tylko do 3 kolorów, więc praktycznie wszystkie papierki do siebie pasują.
Ostatnia kartka powstała w ramach eksperymentów z nieco niechlujnym stylem :) Parę lat temu zajmowałam się robieniem kolaży z podartego, gazetowego papieru i nawet udało mi się zdobyć za jeden z nich nagrodę. Ta kartka jest takimi miniukłonem dla tego porzuconego już przeze mnie stylu :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)