Przejdź do głównej zawartości

Pierwsze wyzwanie! :)

Ostatnio sklep scrapki.pl utworzył Blog Wyzwaniowy. Na pierwszy ogień projektantki przygotowały bardzo ciekawe zadanie- tag będący autoprezentacją stylu uczestników. To świetna okazja by poznać na wzajem swoje papierkowe preferencje.
Właściwie nie miałam żadnych wątpliwości w jakim stylu powinna być moja praca :) Chciałam, żeby było to coś bardzo kolorowego, optymistycznego i zawierającego wiele elementów tworzących mini-bałagan. Do przygotowania taga użyłam letniej kolekcji Echo Parku- Summer Days (papierów, nalepek, chipboardów itd.), bo jest bardzo kolorowa i radosna :) Oto co mi wyszło:

Komentarze

 1. Ależ radośnie!!! Bosko!!! Bogactwo kolorów i wzorów jest fantastyczne. Dziękujemy za udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tu kolorowo! Bardzo radosna praca, więc pewnie i Ty jesteś równie radosną i pogodną osobą.
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu scrapki.pl wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie - mega optymistycznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW! maksymalnie pozytywna energia kipi wręcz z Twojej pracy! jest cudowna! piękne kolory! rewelacyjnie bawisz się papierem :) cieszę się, że miałam okazję Cię poznać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny i te bardzo motywujące do dalszej pracy komentarze :) Strasznie mnie cieszy, że tak doświadczone projektantki zawitały na mojego bloga. Bardzo dobrze się bawiłam przygotowując pracę na Wasze pierwsze wyzwanie i z przyjemnością wezmę udział w kolejnych. To wspaniale, że powstało miejsce gdzie możemy się na wzajem poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. niezwykle wesoła i optymistyczna praca:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…