Przejdź do głównej zawartości

Pierwsze wyzwanie! :)

Ostatnio sklep scrapki.pl utworzył Blog Wyzwaniowy. Na pierwszy ogień projektantki przygotowały bardzo ciekawe zadanie- tag będący autoprezentacją stylu uczestników. To świetna okazja by poznać na wzajem swoje papierkowe preferencje.
Właściwie nie miałam żadnych wątpliwości w jakim stylu powinna być moja praca :) Chciałam, żeby było to coś bardzo kolorowego, optymistycznego i zawierającego wiele elementów tworzących mini-bałagan. Do przygotowania taga użyłam letniej kolekcji Echo Parku- Summer Days (papierów, nalepek, chipboardów itd.), bo jest bardzo kolorowa i radosna :) Oto co mi wyszło:

Komentarze

 1. Ależ radośnie!!! Bosko!!! Bogactwo kolorów i wzorów jest fantastyczne. Dziękujemy za udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tu kolorowo! Bardzo radosna praca, więc pewnie i Ty jesteś równie radosną i pogodną osobą.
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu scrapki.pl wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie - mega optymistycznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW! maksymalnie pozytywna energia kipi wręcz z Twojej pracy! jest cudowna! piękne kolory! rewelacyjnie bawisz się papierem :) cieszę się, że miałam okazję Cię poznać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny i te bardzo motywujące do dalszej pracy komentarze :) Strasznie mnie cieszy, że tak doświadczone projektantki zawitały na mojego bloga. Bardzo dobrze się bawiłam przygotowując pracę na Wasze pierwsze wyzwanie i z przyjemnością wezmę udział w kolejnych. To wspaniale, że powstało miejsce gdzie możemy się na wzajem poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. niezwykle wesoła i optymistyczna praca:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)