Przejdź do głównej zawartości

Pierwsze wyzwanie! :)

Ostatnio sklep scrapki.pl utworzył Blog Wyzwaniowy. Na pierwszy ogień projektantki przygotowały bardzo ciekawe zadanie- tag będący autoprezentacją stylu uczestników. To świetna okazja by poznać na wzajem swoje papierkowe preferencje.
Właściwie nie miałam żadnych wątpliwości w jakim stylu powinna być moja praca :) Chciałam, żeby było to coś bardzo kolorowego, optymistycznego i zawierającego wiele elementów tworzących mini-bałagan. Do przygotowania taga użyłam letniej kolekcji Echo Parku- Summer Days (papierów, nalepek, chipboardów itd.), bo jest bardzo kolorowa i radosna :) Oto co mi wyszło:

Komentarze

 1. Ależ radośnie!!! Bosko!!! Bogactwo kolorów i wzorów jest fantastyczne. Dziękujemy za udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ tu kolorowo! Bardzo radosna praca, więc pewnie i Ty jesteś równie radosną i pogodną osobą.
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu scrapki.pl wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie - mega optymistycznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW! maksymalnie pozytywna energia kipi wręcz z Twojej pracy! jest cudowna! piękne kolory! rewelacyjnie bawisz się papierem :) cieszę się, że miałam okazję Cię poznać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny i te bardzo motywujące do dalszej pracy komentarze :) Strasznie mnie cieszy, że tak doświadczone projektantki zawitały na mojego bloga. Bardzo dobrze się bawiłam przygotowując pracę na Wasze pierwsze wyzwanie i z przyjemnością wezmę udział w kolejnych. To wspaniale, że powstało miejsce gdzie możemy się na wzajem poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. niezwykle wesoła i optymistyczna praca:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.