Przejdź do głównej zawartości

Scrapki wyzwaniowo #2

Blog Wyzwaniowy sklepu Scrapki.pl znów rzucił ciekawe wyzwanie. Tym razem jak mu się przyjrzałam stwierdziłam, że nie będę brać w nim udziału, bo jest dość trudne (do tej pory robiłam wyłącznie kartki). Potem pomyślałam, że po to właśnie są wyzwania, by zmierzyć się z czymś, z czym do tej pory nie miało się do czynienia. Tak powstała moja wyzwaniowa okładka :). Długo zastanawiałam się co ciekawego można zrobić z okładką. Chciałam, żeby było to coś użytecznego (bo na razie nie mam gdzie trzymać sztuki bezużytecznej :) ).
Do wykonania okładki zainspirowała mnie moja kolekcja mini-notesików samoprzylepnych. Mam ich naprawdę dziesiątki. Muszę pamiętać o bardzo wielu rzeczach i mój świat bez samoprzylepnych karteczek by runął. Postanowiłam nadać im godną i praktyczną (po zużyciu karteczek, notesiki można wymienić na inne- zrobiłam im wsuwane kieszonki) oprawę :)
Wybór dodatków nie jest przypadkowy. Chciałam sobie udowodnić, że papiery Tima Holtza w stylu zakurzonej rupieciarni (bardzo lubię oglądać prace w tym stylu) mogą doskonale komponować się z soczyście-letnimi karteczkami :) . Oto co mi wyszło:

Komentarze

 1. WOW! świetny pomysł! i cudne wykonie :)
  dziękuję za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł i super wykonanie !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i bardzo ciekawe połączenie Timowych papierów z odjazowymi kolorami ;-)

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ fantastyczny pomysł!!! Wow!! Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 5. O, tak... uwielbiam sztukę użyteczną:-) świetny, praktyczny i jakże uroczy pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 6. genialny pomysł!! i świetne wykonanie:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjny pomysł! Piękne z pożytecznym!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.