Przejdź do głównej zawartości

Scrapki wyzwaniowo #2

Blog Wyzwaniowy sklepu Scrapki.pl znów rzucił ciekawe wyzwanie. Tym razem jak mu się przyjrzałam stwierdziłam, że nie będę brać w nim udziału, bo jest dość trudne (do tej pory robiłam wyłącznie kartki). Potem pomyślałam, że po to właśnie są wyzwania, by zmierzyć się z czymś, z czym do tej pory nie miało się do czynienia. Tak powstała moja wyzwaniowa okładka :). Długo zastanawiałam się co ciekawego można zrobić z okładką. Chciałam, żeby było to coś użytecznego (bo na razie nie mam gdzie trzymać sztuki bezużytecznej :) ).
Do wykonania okładki zainspirowała mnie moja kolekcja mini-notesików samoprzylepnych. Mam ich naprawdę dziesiątki. Muszę pamiętać o bardzo wielu rzeczach i mój świat bez samoprzylepnych karteczek by runął. Postanowiłam nadać im godną i praktyczną (po zużyciu karteczek, notesiki można wymienić na inne- zrobiłam im wsuwane kieszonki) oprawę :)
Wybór dodatków nie jest przypadkowy. Chciałam sobie udowodnić, że papiery Tima Holtza w stylu zakurzonej rupieciarni (bardzo lubię oglądać prace w tym stylu) mogą doskonale komponować się z soczyście-letnimi karteczkami :) . Oto co mi wyszło:

Komentarze

 1. WOW! świetny pomysł! i cudne wykonie :)
  dziękuję za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł i super wykonanie !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i bardzo ciekawe połączenie Timowych papierów z odjazowymi kolorami ;-)

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ fantastyczny pomysł!!! Wow!! Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 5. O, tak... uwielbiam sztukę użyteczną:-) świetny, praktyczny i jakże uroczy pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 6. genialny pomysł!! i świetne wykonanie:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacyjny pomysł! Piękne z pożytecznym!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…