Przejdź do głównej zawartości

Album? Ramka? Rozkładanka?

    Dzisiaj pokażę Wam to, nad czym pracowałam przez ostatni tydzień. Jest to album w dość nietypowej formie harmonijki. Można dzięki temu rozstawić go i używać jako stojącej ramki. Zdobiony jest obustronnie, więc jak się opatrzy, można go po prostu ustawić "tyłem na przód" i mieć zupełnie inne obrazki. Albumik zrobiłam na upominek-niespodziankę (aczkolwiek po publikacji pewnie osoba dla której go wykonałam domyśli się, że jest dla niej ;) ) dlatego strony są puste. Chciałam aby nowa właścicielka mogła sobie sama wykleić go swoimi zdjęciami. Zostawiłam też trochę ozdobnych karteczek na notatki. Domki mimo nowoczesnych kształtów zrobiłam w stylu vintage. Mają lekko przydymione brzegi i ozdobione są papierem w stylu starych tapet. Album wymaga jeszcze drobnych poprawek (poprawienia okienek i zrównoważenia tuszowania), ale jego ogólny wygląd mogę już Wam przedstawić. Materiałym bazowym są grube tekturki 7gypsies, papiery to oczywiście mój ulubiony EchoPark (Life is Good i gdzieniegdzie Summertime).

Po złożeniu album wygląda następująco: 


A po rozłożeniu w ten sposób (musiałam go trochę ścisnąć na biurku, bo się nie mieścił, ale nawet bardzo rozciągnięty świetnie trzyma równowagę):
A teraz kilka zdjęć wybranych stron:
Dachówki wycięłam ozdobnymi nożyczkami i mocno wytuszowałam:

 Niektóre strony posiadają okienka na wylot:

W innych za okienkami widać wesołe, letnie chmurki.

Jest nawet Pałac Kultury ;)))) 

A to miał być Łuk Triumfalny, ale nie chciał współpracować, więc przerobiłam go na wiejską chatkę otuloną kwiatuszkami (wycięłam je z papieru we wzór tapety, tak by miały ozdobne środeczki)

Jak już wspomniałam, niektóre karty są wyłącznie do zapisywania różnych różności

 A inne mają dużo miejsca by pomieściły zdjęcia :)

Jak już mówiłam album jest dwustronny, więc jak się opatrzy, to z tyłu czekają na nas zupełnie inne wzory kart gotowych do wyklejenia zdjęciami :)
A na zakończenie strona z morałem ;)

I to by było na tyle jeśli chodzi o ogólny zarys albumo-ramki. Zamówiłam zapas tekturek, więc podobne prace pewnie jeszcze się pojawią. :)

Dziękuję za to, że mnie odwiedzacie :) Będzie mi miło jak podzielicie się swoimi opiniami w komentarzu. Do zobaczenia w kolejnym poście :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)