Przejdź do głównej zawartości

List z przeszłości "dostał" nagrodę! Juhuuu!

Pamiętacie list "z przeszłości" (specjalnie zrobiłam mu nowe, ładne zdjęcie ;) )?

Dzisiaj się okazało, że list wygrał (wylosował) dla mnie bon na papierkowe zakupy! :) Juhuu! Strasznie się cieszę. Wykorzystam go do zakupu jakichś nowych materiałów, którymi jeszcze nigdy się nie bawiłam (może mgiełki albo stempelki?), a nagroda będzie świetną okazją by spróbować! :)
Dziękuję projektantkom za wspaniałe wyzwania, które i bez nagród sprawiają wiele radości! :)

Przy okazji zrobię reklamę sklepikowi Scrapki.pl , który tak wspaniale inspiruje swoim pięknym asortymentem i wspaniałymi konkursami dla klientów :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.