Przejdź do głównej zawartości

Scrapki wyzwaniowo #4 List z przeszłości

Mamy kolejne wyzwanie! 
   Tak się zajęłam swoimi szeregowymi domkami (możecie je obejrzeć w poprzednim poście), że prawie zapomniałam o wyzwaniu! A wyzwanie jest fantastyczne- list do siebie z przyszłości :) Myślę, że treść jest bardziej interesująca niż koperta, (bo mam sobie w przyszłości dużo do powiedzenia), ale Wam jej nie pokażę ;) Robiłam już eleganckie, zdobione kopertki, ale ten styl nie pasował mi do tematu wyzwania. List z przeszłości powinien być... nadgryziony zębem czasu :) Powinien symbolizować jak wiele czasu minęło od jego napisania, bo pewnie wiele zmian zajdzie gdy go ponownie otworzę.
   Bazę wykonałam z papieru wizytówkowego oklejonego niemiłosiernie wygniecionym najzwyklejszym w świecie woskowanym papierem do paczek. Przetarłam go gdzieniegdzie dodatkowo gąbeczką muśniętą Distressem w kolorze Walnut Stein, co uwypukliło załamania papieru. Ozdoby powycinałam z papierów Tima Holtza z absolutnie fantastycznej kolekcji "Lost and Found". Całość uzupełnia zmaltretowany przeze mnie i umazany tuszem sznurek zakupiony w sklepie z przyprawami (zwykły sznurek, którego używa się do wiązania mięsa).
List wygląda następująco:


A tak, gdy przyjrzymy się mu bliżej:

A tak prezentuje się tył:
Pierwsze zdjęcie zdecydowanie najlepiej oddaje kolor listu. Dodałam tylko prosty napis "adresata" :) bo cały list jest utrzymany w bardzo prostym stylu. 

A teraz trochę szczegółów:
Data odbioru wraz z zegareczkiem (data nie jest przypadkowa- to będą moje 30-te urodziny ;) ):
Data odbioru. Wycięte pod spodem literki tworzą styl złowrogiego anonima ;)
I znaczki zrobione z obrazeczków wyciętych nożyczkami dekoracyjnymi (zakupionymi niegdyś za jakąś śmieszną kwotę w Biedronce)

Zmaltretowana koperta nadaje się nie tylko na wyzwanie. Myślę, że można ją wykorzystać jako humorystyczną oprawę na kartę urodzinową dla znajomych, którym chcemy żartobliwie podokuczać jak bardzo się zestarzeli ;)
Pozdrawiam wszystkich gości, którzy trafili do mnie przez blog Scrapki Wyzwaniowo. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze :) 

Komentarze

 1. Pięknie pognieciona koperta ; -) Bardzo podobają mi się dodatki, których użyłaś. Ciekawa praca!

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW! fantastyczna! klimacik starociowy taki jak lubię ;) świetny pomysł ze sznurkiem! genialnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się podobają gniecenia i holtzowe dodatki:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż chciałoby się zajrzeć do środka ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)