Przejdź do głównej zawartości

Morski Albumik

Pokazywałam morskie pudełeczko, a teraz pora na morski albumik :) Zrobiłam go ze ślicznych papierów "Lato nad Morzem" polskiej firmy TSC. Zużyłam te papierki niemalże do ostatniego kawałeczka. Są przeurocze!
Muszę się Wam pochwalić, że mój warsztat powiększył się o "krokodyla" (crop-a-dile), który bardzo ułatwia mi pracę i jest niezastąpionym pomocnikiem :) Chyba żaden prezent mnie tak nigdy nie ucieszył :D

 Okładka albumu powstała na tekturce 7gypsies. Oprócz papierków i elementów wyciętych z kolekcji TSC znalazły się też elementy Idea-ology Tima Holtza i akcenty zrobione mgiełkami Perfect Pearl Mist.

Zbliżenia detali:


A teraz zajrzyjmy do środka... Oprócz stron, które zrobiłam na bazie papieru wizytówkowego, postanowiłam dodać też duże karty journalingowe TSC i z jednej strony wykorzystać je jako bazy do zdjęć. W ten sposób powstały mniejsze strony na których są dodatkowe fotografie :)I tylna okładka:


Zrobiłam sobie ogromny zapas materiałów, więc zapowiada się tydzień pracy twórczej. Przywiozłam mnóstwo nowych zdjęć, które czekają na oprawę :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.