Przejdź do głównej zawartości

Morski Albumik

Pokazywałam morskie pudełeczko, a teraz pora na morski albumik :) Zrobiłam go ze ślicznych papierów "Lato nad Morzem" polskiej firmy TSC. Zużyłam te papierki niemalże do ostatniego kawałeczka. Są przeurocze!
Muszę się Wam pochwalić, że mój warsztat powiększył się o "krokodyla" (crop-a-dile), który bardzo ułatwia mi pracę i jest niezastąpionym pomocnikiem :) Chyba żaden prezent mnie tak nigdy nie ucieszył :D

 Okładka albumu powstała na tekturce 7gypsies. Oprócz papierków i elementów wyciętych z kolekcji TSC znalazły się też elementy Idea-ology Tima Holtza i akcenty zrobione mgiełkami Perfect Pearl Mist.

Zbliżenia detali:


A teraz zajrzyjmy do środka... Oprócz stron, które zrobiłam na bazie papieru wizytówkowego, postanowiłam dodać też duże karty journalingowe TSC i z jednej strony wykorzystać je jako bazy do zdjęć. W ten sposób powstały mniejsze strony na których są dodatkowe fotografie :)I tylna okładka:


Zrobiłam sobie ogromny zapas materiałów, więc zapowiada się tydzień pracy twórczej. Przywiozłam mnóstwo nowych zdjęć, które czekają na oprawę :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)