Przejdź do głównej zawartości

Morski Albumik

Pokazywałam morskie pudełeczko, a teraz pora na morski albumik :) Zrobiłam go ze ślicznych papierów "Lato nad Morzem" polskiej firmy TSC. Zużyłam te papierki niemalże do ostatniego kawałeczka. Są przeurocze!
Muszę się Wam pochwalić, że mój warsztat powiększył się o "krokodyla" (crop-a-dile), który bardzo ułatwia mi pracę i jest niezastąpionym pomocnikiem :) Chyba żaden prezent mnie tak nigdy nie ucieszył :D

 Okładka albumu powstała na tekturce 7gypsies. Oprócz papierków i elementów wyciętych z kolekcji TSC znalazły się też elementy Idea-ology Tima Holtza i akcenty zrobione mgiełkami Perfect Pearl Mist.

Zbliżenia detali:


A teraz zajrzyjmy do środka... Oprócz stron, które zrobiłam na bazie papieru wizytówkowego, postanowiłam dodać też duże karty journalingowe TSC i z jednej strony wykorzystać je jako bazy do zdjęć. W ten sposób powstały mniejsze strony na których są dodatkowe fotografie :)I tylna okładka:


Zrobiłam sobie ogromny zapas materiałów, więc zapowiada się tydzień pracy twórczej. Przywiozłam mnóstwo nowych zdjęć, które czekają na oprawę :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…