Przejdź do głównej zawartości

Tajemnicza Książka...

Ostatnio mam bardzo twórczy tydzień spowodowany przypływem weny i nowych materiałów :). Moje najnowsze dzieło, to projekt nieco nietypowy. Jest to album-niespodzianka. Niech Was nie zmyli delikatna i romantyczna okładka. Wnętrze książeczki skrywa nasze najdziwniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek powstały :) Zdjęcia połączyłam w jeden album mimo, iż nie są ze sobą zbytnio związane. Aby jakoś je połączyć napisałam do nich rymowaną bajkę wymyśloną na poczekaniu. Nie mogę pokazać Wam wnętrza, moglibyście nie zrozumieć mojej pokręconej twórczości literackiej :))) W związku z powyższym prezentuję wygląd ogólny- nieco romantyczny.


Wczoraj udało mi się natrafić w jednym z dyskontów na ciekawą promocję- 3 dziurkacze za 9zł. To bardzo dobra cena, zważywszy na to, że w sklepach papierniczych czasem jedna sztuka kosztuje więcej niż taki komplet. Nie wiem czy powinnam się wstydzić czy cieszyć z tego, że kupiłam ich aż 15szt. ;) Od razu je przetestowałam i stworzyłam z nich trójwymiarowe kwiatuszki łącząc wiele, wyciętych dziurkaczami warstw maleńkimi śrubko-ćwiekami :) 
Mam nadzieję, że osobie obdarowanej się spodoba :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…