Przejdź do głównej zawartości

Tajemnicza Książka...

Ostatnio mam bardzo twórczy tydzień spowodowany przypływem weny i nowych materiałów :). Moje najnowsze dzieło, to projekt nieco nietypowy. Jest to album-niespodzianka. Niech Was nie zmyli delikatna i romantyczna okładka. Wnętrze książeczki skrywa nasze najdziwniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek powstały :) Zdjęcia połączyłam w jeden album mimo, iż nie są ze sobą zbytnio związane. Aby jakoś je połączyć napisałam do nich rymowaną bajkę wymyśloną na poczekaniu. Nie mogę pokazać Wam wnętrza, moglibyście nie zrozumieć mojej pokręconej twórczości literackiej :))) W związku z powyższym prezentuję wygląd ogólny- nieco romantyczny.


Wczoraj udało mi się natrafić w jednym z dyskontów na ciekawą promocję- 3 dziurkacze za 9zł. To bardzo dobra cena, zważywszy na to, że w sklepach papierniczych czasem jedna sztuka kosztuje więcej niż taki komplet. Nie wiem czy powinnam się wstydzić czy cieszyć z tego, że kupiłam ich aż 15szt. ;) Od razu je przetestowałam i stworzyłam z nich trójwymiarowe kwiatuszki łącząc wiele, wyciętych dziurkaczami warstw maleńkimi śrubko-ćwiekami :) 
Mam nadzieję, że osobie obdarowanej się spodoba :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)