Przejdź do głównej zawartości

Tajemnicza Książka...

Ostatnio mam bardzo twórczy tydzień spowodowany przypływem weny i nowych materiałów :). Moje najnowsze dzieło, to projekt nieco nietypowy. Jest to album-niespodzianka. Niech Was nie zmyli delikatna i romantyczna okładka. Wnętrze książeczki skrywa nasze najdziwniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek powstały :) Zdjęcia połączyłam w jeden album mimo, iż nie są ze sobą zbytnio związane. Aby jakoś je połączyć napisałam do nich rymowaną bajkę wymyśloną na poczekaniu. Nie mogę pokazać Wam wnętrza, moglibyście nie zrozumieć mojej pokręconej twórczości literackiej :))) W związku z powyższym prezentuję wygląd ogólny- nieco romantyczny.


Wczoraj udało mi się natrafić w jednym z dyskontów na ciekawą promocję- 3 dziurkacze za 9zł. To bardzo dobra cena, zważywszy na to, że w sklepach papierniczych czasem jedna sztuka kosztuje więcej niż taki komplet. Nie wiem czy powinnam się wstydzić czy cieszyć z tego, że kupiłam ich aż 15szt. ;) Od razu je przetestowałam i stworzyłam z nich trójwymiarowe kwiatuszki łącząc wiele, wyciętych dziurkaczami warstw maleńkimi śrubko-ćwiekami :) 
Mam nadzieję, że osobie obdarowanej się spodoba :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.