Przejdź do głównej zawartości

Karteczkowo :)

Dzisiaj przeglądając co ciekawego napisały moje blogowe sąsiadki, odkryłam wspaniałe miejsce. Chciałabym się z Wami podzielić LINKIEM do niezwykłego portalu zrzeszającego osoby kochające papierkowy świat :)

A teraz pokażę Wam karteczkę, którą zrobiłam na tamtejsze wyzwanie:
 Wyzwanie polegało na stworzeniu dużej kartki, użyciu papieru w paski (ja użyłam TSC "Jasna Strona Życia"), co najmniej trzech kwiatuszków i wstążeczki. Moją karteczkę wytuszowałam też tuszami Distress w kolorze papieru :)

Ostatnio pokochałam kwiatuszki. Następna karteczka jest bardzo prosta, bo nie chciałam przytłumić pięknej różyczki :) Pofarbowałam ją tuszem Distress na różowo by dopasować do papieru. Papier w tym wydaniu, to również ta sama kolekcja TSC co powyżej. Uwielbiam ją :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)