Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie#11- brelok

Wróciłam z długich wakacji i okazało się, że na blogu Scrapki Wyzwaniowo jest fantastyczne wyzwanie-trzeba zrobić breloczek!
Breloczek jest doskonałą hybrydą moich dwóch pasji- biżuterii i papierków. Pracę nad nim rozpoczęłam od doboru guzików. Ostatnio znalazłam ich w szafce cały, wielgachny słoik- to prawdziwy skarb dla każdego papierkowego twórcy. Do pracy wybrałam guzik w kształcie różyczki, guzik nieco "militarny" i wielki drewniany guzik, który posłużył mi do wkomponowania najtrudniejszego elementu- papieru. Przykleiłam go do guzika Magikiem i zabezpieczyłam plastikową "szybką" którą wycięłam z opakowania po tokenach z Ideaology (również przykleiłam ją Magikiem, który sprawdził się doskonale i zrobił się idealnie przeźroczysty). Papier w mapki wzięłam z ostatnio zakupionego w Scrapkach zeszytu papierów 7gypsies. Inne użyte dodatki to: blaszka z Ideaology Tima Holtza (nadająca podróżniczego charakteru) i dwa jaspisy (wykorzystałam je, bo mają wzorek jak małe globusy) oprawione w metalowe przekładki. Guzik z mapką przymocowałam agrafką Tima Holtza by "trzymał poziom" i się nie odginał. 
Mam nadzieję, że mój podróżniczy breloczek się Wam spodoba. :) Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, które mi zostawiacie.

Komentarze

 1. cudowny! wspaniałe detale :) uwielbiam TH!
  dziękuję za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne dodatki! TH rulez ; -)))

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj,lubimy takie klimaty lubimy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.