Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie#11- brelok

Wróciłam z długich wakacji i okazało się, że na blogu Scrapki Wyzwaniowo jest fantastyczne wyzwanie-trzeba zrobić breloczek!
Breloczek jest doskonałą hybrydą moich dwóch pasji- biżuterii i papierków. Pracę nad nim rozpoczęłam od doboru guzików. Ostatnio znalazłam ich w szafce cały, wielgachny słoik- to prawdziwy skarb dla każdego papierkowego twórcy. Do pracy wybrałam guzik w kształcie różyczki, guzik nieco "militarny" i wielki drewniany guzik, który posłużył mi do wkomponowania najtrudniejszego elementu- papieru. Przykleiłam go do guzika Magikiem i zabezpieczyłam plastikową "szybką" którą wycięłam z opakowania po tokenach z Ideaology (również przykleiłam ją Magikiem, który sprawdził się doskonale i zrobił się idealnie przeźroczysty). Papier w mapki wzięłam z ostatnio zakupionego w Scrapkach zeszytu papierów 7gypsies. Inne użyte dodatki to: blaszka z Ideaology Tima Holtza (nadająca podróżniczego charakteru) i dwa jaspisy (wykorzystałam je, bo mają wzorek jak małe globusy) oprawione w metalowe przekładki. Guzik z mapką przymocowałam agrafką Tima Holtza by "trzymał poziom" i się nie odginał. 
Mam nadzieję, że mój podróżniczy breloczek się Wam spodoba. :) Z góry dziękuję za wszystkie komentarze, które mi zostawiacie.

Komentarze

 1. cudowny! wspaniałe detale :) uwielbiam TH!
  dziękuję za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne dodatki! TH rulez ; -)))

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj,lubimy takie klimaty lubimy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…