Przejdź do głównej zawartości

ATC#2 i Wyzwanie #12 czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Na portalu  Skrapki Wyzwaniowo  pojawiło się wyzwanie z tłem. Jedynym wymogiem jest to, że trzeba je zrobić samodzielnie. Bawiłam się już w robienie tła gdy tworzyłam Antyzapominacz , ale prace na wyzwanie muszą być nowe, więc nie mogłam go zgłosić :).   Postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i na swoim tle zrobić ATC na wyzwanie na portalu "Scrapujące Polki" o tematyce grzybowej :) Oto moja praca:

Tło stanowi najzwyklejszy papier wizytówkowy o fakturze płótna. Kawałek folii wymazałam tuszami Distress w kolorze Walnut Stein i Tea Dye a następnie wypsikałam wodą rozrobioną ze złotym pyłkiem Perfekt Pearls. Potem wytarłam to wszystko swoją bazą :) Dla większej wyrazistości po wyschnięciu wytuszowałam też brzegi. Nie mam stempelków, więc motyw listka "odbiłam" wycinając listek dziurkaczem i tuszując papier gąbeczką przez powstałą w ten sposób dziurkę :) Wycięte listki przykleiłam osobno na gąbeczkach dystansowych. Trawka i grzybki powstały z papieru Echo Park z kolekcji "For the Record" (6x6)

Komentarze

 1. świetny ATeCiak! szczególnie pomysł z użyciem podziurkowanego papieru "wpadł mi w oko" - niezwykle sprytne rozwiązanie :)
  dziękuję za udział w naszym wyzwaniu scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo sprytny pomysł na stworzenie własnego tła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie... aż żałuje, że nie byłam w tym roku na grzybobraniu:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.