Przejdź do głównej zawartości

ATC#2 i Wyzwanie #12 czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Na portalu  Skrapki Wyzwaniowo  pojawiło się wyzwanie z tłem. Jedynym wymogiem jest to, że trzeba je zrobić samodzielnie. Bawiłam się już w robienie tła gdy tworzyłam Antyzapominacz , ale prace na wyzwanie muszą być nowe, więc nie mogłam go zgłosić :).   Postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i na swoim tle zrobić ATC na wyzwanie na portalu "Scrapujące Polki" o tematyce grzybowej :) Oto moja praca:

Tło stanowi najzwyklejszy papier wizytówkowy o fakturze płótna. Kawałek folii wymazałam tuszami Distress w kolorze Walnut Stein i Tea Dye a następnie wypsikałam wodą rozrobioną ze złotym pyłkiem Perfekt Pearls. Potem wytarłam to wszystko swoją bazą :) Dla większej wyrazistości po wyschnięciu wytuszowałam też brzegi. Nie mam stempelków, więc motyw listka "odbiłam" wycinając listek dziurkaczem i tuszując papier gąbeczką przez powstałą w ten sposób dziurkę :) Wycięte listki przykleiłam osobno na gąbeczkach dystansowych. Trawka i grzybki powstały z papieru Echo Park z kolekcji "For the Record" (6x6)

Komentarze

 1. świetny ATeCiak! szczególnie pomysł z użyciem podziurkowanego papieru "wpadł mi w oko" - niezwykle sprytne rozwiązanie :)
  dziękuję za udział w naszym wyzwaniu scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo sprytny pomysł na stworzenie własnego tła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie... aż żałuje, że nie byłam w tym roku na grzybobraniu:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)