Przejdź do głównej zawartości

ATC#2 i Wyzwanie #12 czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Na portalu  Skrapki Wyzwaniowo  pojawiło się wyzwanie z tłem. Jedynym wymogiem jest to, że trzeba je zrobić samodzielnie. Bawiłam się już w robienie tła gdy tworzyłam Antyzapominacz , ale prace na wyzwanie muszą być nowe, więc nie mogłam go zgłosić :).   Postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i na swoim tle zrobić ATC na wyzwanie na portalu "Scrapujące Polki" o tematyce grzybowej :) Oto moja praca:

Tło stanowi najzwyklejszy papier wizytówkowy o fakturze płótna. Kawałek folii wymazałam tuszami Distress w kolorze Walnut Stein i Tea Dye a następnie wypsikałam wodą rozrobioną ze złotym pyłkiem Perfekt Pearls. Potem wytarłam to wszystko swoją bazą :) Dla większej wyrazistości po wyschnięciu wytuszowałam też brzegi. Nie mam stempelków, więc motyw listka "odbiłam" wycinając listek dziurkaczem i tuszując papier gąbeczką przez powstałą w ten sposób dziurkę :) Wycięte listki przykleiłam osobno na gąbeczkach dystansowych. Trawka i grzybki powstały z papieru Echo Park z kolekcji "For the Record" (6x6)

Komentarze

 1. świetny ATeCiak! szczególnie pomysł z użyciem podziurkowanego papieru "wpadł mi w oko" - niezwykle sprytne rozwiązanie :)
  dziękuję za udział w naszym wyzwaniu scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo sprytny pomysł na stworzenie własnego tła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie... aż żałuje, że nie byłam w tym roku na grzybobraniu:))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…