Przejdź do głównej zawartości

Debiut ATC czyli jak zostać królewną ;)

Dziś postanowiłam zmierzyć się z nową formą, jaką jest ATC. Niewtajemniczonym powiem, że są to malutkie karty, zbliżone wielkością do kart do gry. Z racji, iż z założenia są to karty przeznaczone na wymianę powinny być dość płaskie i trzymać się ustalonego formatu. Moja karta nie jest na wymianę tylko na wyzwanie, więc postanowiłam dość luźno podejść do tego ostatniego wymagania ;) Format jest zachowany, jednak moja "suknia" nieco się wylewa poza kartę. Tematem wyzwania była "Bajka", ale nie miałam żadnych bajkowych papierków ani ilustracji, więc musiałam coś wymyślać ;). Przeniosłam się do papierkowego świata i przerobiłam się na bajkową postać. Efekt wyszedł trochę narcystyczno-komiczny, ale pierwszy raz mierzę się z tą formą i mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Karty ATC to bardzo ciekawa forma sztuki. Spodobała mi się bardzo,więc zrobiłam sobie też stojaczek w postaci pudełka :) Na razie umieściłam w nim swoją pierwszą kartę i kartki papieru przycięte do odpowiedniego formatu na bazy. Z czasem jak trochę poćwiczę może uda mi się wykonywać też karty na wymianę :) Pudełko wykonane ze starych mapek 7gypsies i taśm Tima Holtza. Za bazę posłużyło mi pudełko po herbacie :)Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)