Przejdź do głównej zawartości

Parada świątecznych kartek :)

Wiem, że jest październik i do świąt jeszcze daleko, ale jeśli chodzi o zapowiadanie świąt to w tym roku jestem z tym szybsza niż ciężarówki z reklamy pewnego popularnego napoju ;) Papiery świąteczne kupiłam już w sierpniu, bo bałam się, że potem może ich nie być :) Moje tegoroczne kartki będą w klimacie starych ilustracji i rycin. Są bardzo prosto zdobione- gdzieniegdzie tylko kwiatuszki lub satynowe wstążeczki. Oto pierwsza mini-seria świątecznych kartek :) Wszystkie mają format około 15x15 i posiadają pasujące koperty.

Pierwsza karta jest bardzo prosta. Połączyłam w niej tylko dwa kolory a jej głównym elementem jest umieszczona na kostkach 3d ilustracja.


Druga karta kolorystyką nieco bardziej nawiązuje do świąt.

 Trzecia karta, to kompozycja malutkich, uroczych ilustracji tematyką nawiązujących do świąt :)


Jak tylko znajdę czas, z pewnością pokażę Wam coś jeszcze. Mam masę pomysłów i kompletny brak czasu na realizację :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)