Przejdź do głównej zawartości

Parada świątecznych kartek :)

Wiem, że jest październik i do świąt jeszcze daleko, ale jeśli chodzi o zapowiadanie świąt to w tym roku jestem z tym szybsza niż ciężarówki z reklamy pewnego popularnego napoju ;) Papiery świąteczne kupiłam już w sierpniu, bo bałam się, że potem może ich nie być :) Moje tegoroczne kartki będą w klimacie starych ilustracji i rycin. Są bardzo prosto zdobione- gdzieniegdzie tylko kwiatuszki lub satynowe wstążeczki. Oto pierwsza mini-seria świątecznych kartek :) Wszystkie mają format około 15x15 i posiadają pasujące koperty.

Pierwsza karta jest bardzo prosta. Połączyłam w niej tylko dwa kolory a jej głównym elementem jest umieszczona na kostkach 3d ilustracja.


Druga karta kolorystyką nieco bardziej nawiązuje do świąt.

 Trzecia karta, to kompozycja malutkich, uroczych ilustracji tematyką nawiązujących do świąt :)


Jak tylko znajdę czas, z pewnością pokażę Wam coś jeszcze. Mam masę pomysłów i kompletny brak czasu na realizację :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)