Przejdź do głównej zawartości

Ramka :)

Ostatnio dostałam od mojego kolegi Bartka wielki zapas wspaniałych, drewnianych ramek z Ikei, które stały się doskonałym poligonem ćwiczebnym do przetestowania moich najnowszych zakupów. .Moja  ramka jest pociągnięta gessem, pomalowana farbami akrylowymi, pociągnięta preparatem do spękań i wytuszowana distressami. Całość uzupełniają papierowe kwiaty które dobrałam kolorystycznie do zdjęcia ;) Aby nadać kwiatkom wyrazistości wytuszowałam ich brzegi czarnym Distressem.
Mam nadzieję, że się Wam spodoba :) Wiem, że to narcyzm umieszczać w ramce siebie, ale nie chciałam eksperymentować na kimś innym dopóki się nie nauczę obchodzić z mediami ;)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.