Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie #14 - Przez dziurkę od klucza

Na blogu Scrapki Wyzwaniowo kolejne ciekawe wyzwanie: "Przez dziurkę od klucza". Świat widziany przez dziurkę od klucza ciągle się zmienia, ja więc przygotowałam ramkę, w której będę mogła sobie zmieniać zdjęcia w zależności od humoru :)
Bazą mojej pracy jest prosta, drewniana ramka z Ikei. Pomalowałam ją gesso i farbami akrylowymi, a następnie przeźroczystą farbką pękającą. Po wyschnięciu spękania przetarłam tuszem a całość ozdobiłam elementami Idea-ology Tima Holtza w kolorze miedzi. 


Poniżej zbliżenia detali:
Dziękuję Wam za odwiedziny i komentarze :)

Komentarze

 1. Super zalterowana ramka - wyszło fajne tło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podoba mi się Twoja rameczka. Uwielbiam takie Tim Holtzowe klimaty. Świetna faktura i kolorystyka sprwiły, że nowa rameczka dostała niezwykły starociowy klimat. Super!

  OdpowiedzUsuń
 3. fenomenalna! cudowne tło! i te dodatki TH.... mrrr! uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cudne dodatki! TH rulez ; -)))) Piękne tło.

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nieźle poszalałaś - świetna ramka.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)