Przejdź do głównej zawartości

Zakupownik :)

Już kiedyś pisałam o tym, że mój świat by runął gdyby nie trzymały go w kupie malutkie notesiki, które pamiętają za mnie o różnych sprawach. Tym razem doszłam do wniosku, że przydałby mi się notesik zakupowy, który byłby zawsze pod ręką w kuchni, bym mogła zapisywać co się kończy i co powinnam kupić. Tak powstał zakupnik :)
Zakupnik jest wesoły, kolorowy i rzuca się w oczy. Podkleiłam go mocnym magnesem dzięki któremu mógł zamieszkać na lodówce. Tłem jest papier Echo Park z kolekcji For The Record (15x15 cm) podklejony na kartonie wizytówkowym. Naklejki i literki to również Echo Park z kolekcji SummerDays :)  Brzegi papieru pociągnęłam tuszem Distress w kolorze herbacianym :) Notesik po zużyciu można wymienić. Niestety papierki są tak soczyście kolorowe, że niezbyt dobrze wychodzą na zdjęciach, ale może jutro, w dziennym, naturalnym świetle będą lepiej współpracowały z aparatem :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)