Przejdź do głównej zawartości

Zakupownik :)

Już kiedyś pisałam o tym, że mój świat by runął gdyby nie trzymały go w kupie malutkie notesiki, które pamiętają za mnie o różnych sprawach. Tym razem doszłam do wniosku, że przydałby mi się notesik zakupowy, który byłby zawsze pod ręką w kuchni, bym mogła zapisywać co się kończy i co powinnam kupić. Tak powstał zakupnik :)
Zakupnik jest wesoły, kolorowy i rzuca się w oczy. Podkleiłam go mocnym magnesem dzięki któremu mógł zamieszkać na lodówce. Tłem jest papier Echo Park z kolekcji For The Record (15x15 cm) podklejony na kartonie wizytówkowym. Naklejki i literki to również Echo Park z kolekcji SummerDays :)  Brzegi papieru pociągnęłam tuszem Distress w kolorze herbacianym :) Notesik po zużyciu można wymienić. Niestety papierki są tak soczyście kolorowe, że niezbyt dobrze wychodzą na zdjęciach, ale może jutro, w dziennym, naturalnym świetle będą lepiej współpracowały z aparatem :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.