Przejdź do głównej zawartości

Album na 50-te urodziny.

Dzisiaj praktycznie cały dzień pracowałam nad albumem urodzinowym. Robienie prac dla kogoś, to zawsze duże wyzwanie, bo nigdy nie wiadomo czy wizja twórcy pokryje się z wizją odbiorcy. Album upamiętnia 50-te urodziny, więc jego motywem przewodnim uczyniłam różę, która pojawia się niemalże na wszystkich stronach. Róża wydobywa swe piękno gdy dojrzeje, tak samo kobiety pięknieją z wiekiem- stąd tematyka :) Album nie jest dla mnie i nie znam osób ze zdjęć, więc zamazałam im buzie, bo mogliby nie życzyć sobie publikacji wizerunku :)


Komentarze

  1. BRAWO !!!
    Wizja Tworcy nawet bardzo pokryla sie z wizja odbiorcy. Kolory to sama radosc i szczescie, tematyka trafiona ,PIEKNIE DZIEKUJE.
    ELA

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)