Przejdź do głównej zawartości

Konkurs jesienny na portalu SP

Dzisiaj pokażę Wam album, który zrobiłam na konkurs portalu "Skrapujące Polki". Według wytycznych album miał być o tematyce jesiennej i mieć wymiary nie większe niż 20x20cm. Mój albumik ma wymiary 15x15cm. Powstał z kolekcji Dreamer (7dots Studio). Wybrałam ten papier, gdyż jest w bardzo ciepłej kolorystyce i wspaniale sprawdził się w celu stworzenia papierowych, jesiennych liści i drzewek :) Duże liście i drzewka powydzierałam z papieru by nadać im ciekawy kontur. Na każdej stronie przewijają się też maleńkie listki wykonane dziurkaczem. Dodatkowe dekoracje to naklejki z powyższej kolekcji. Doszłam do wniosku, że wyrzucenie tych ślicznych rameczek, które zostały po zużyciu naklejek byłoby strasznym marnotrastwem, tak więc powycinałam je i również użyłam do ozdoby. W pracy nie używałam żadnych mediów poza czarnym tuszem distress :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…