Przejdź do głównej zawartości

Konkurs jesienny na portalu SP

Dzisiaj pokażę Wam album, który zrobiłam na konkurs portalu "Skrapujące Polki". Według wytycznych album miał być o tematyce jesiennej i mieć wymiary nie większe niż 20x20cm. Mój albumik ma wymiary 15x15cm. Powstał z kolekcji Dreamer (7dots Studio). Wybrałam ten papier, gdyż jest w bardzo ciepłej kolorystyce i wspaniale sprawdził się w celu stworzenia papierowych, jesiennych liści i drzewek :) Duże liście i drzewka powydzierałam z papieru by nadać im ciekawy kontur. Na każdej stronie przewijają się też maleńkie listki wykonane dziurkaczem. Dodatkowe dekoracje to naklejki z powyższej kolekcji. Doszłam do wniosku, że wyrzucenie tych ślicznych rameczek, które zostały po zużyciu naklejek byłoby strasznym marnotrastwem, tak więc powycinałam je i również użyłam do ozdoby. W pracy nie używałam żadnych mediów poza czarnym tuszem distress :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)