Przejdź do głównej zawartości

Konkurs jesienny na portalu SP

Dzisiaj pokażę Wam album, który zrobiłam na konkurs portalu "Skrapujące Polki". Według wytycznych album miał być o tematyce jesiennej i mieć wymiary nie większe niż 20x20cm. Mój albumik ma wymiary 15x15cm. Powstał z kolekcji Dreamer (7dots Studio). Wybrałam ten papier, gdyż jest w bardzo ciepłej kolorystyce i wspaniale sprawdził się w celu stworzenia papierowych, jesiennych liści i drzewek :) Duże liście i drzewka powydzierałam z papieru by nadać im ciekawy kontur. Na każdej stronie przewijają się też maleńkie listki wykonane dziurkaczem. Dodatkowe dekoracje to naklejki z powyższej kolekcji. Doszłam do wniosku, że wyrzucenie tych ślicznych rameczek, które zostały po zużyciu naklejek byłoby strasznym marnotrastwem, tak więc powycinałam je i również użyłam do ozdoby. W pracy nie używałam żadnych mediów poza czarnym tuszem distress :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)