Przejdź do głównej zawartości

Sposób na Przytulne Święta :)

Dzisiaj pokażę Wam dwie karteczki, które wykonałam z kolekcji "Przytulne Święta" :) . W moich kartach konsekwentnie pojawiają się kwiaty, bo wyznaję zasadę, że kwiaty są dobre na wszystko i nigdy nie jest ich za wiele ;)
Pierwsza karta w chłodnej i zimowej tonacji:


I druga karta powstała przypadkiem. Najpierw zrobiłam bazę z odgiętym różkiem i stwierdziłam, że mi się nie podoba, więc nie mając nic do stracenia pomalowałam całość pękającą, przeźroczystą farbą. Efekt po wytuszowaniu wyszedł super vintagowy :) Aby utrzymać ten starociowy klimacik dodałam kwiatuszki i pocztówkę (również pokryte spękaniami i tuszowane). Jest to dość artystyczna i specyficzna karta, więc muszę starannie wybrać osobę, do której trafi. :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.