Przejdź do głównej zawartości

Jak to się wszystko zaczęło czyli podsumowanie pierwszego, papierowego roku :)

Dzisiaj ostatni dzień w roku, więc naszło mnie na małe, papierowe podsumowanie. W marcu tego roku zajęłam się papierową twórczością. Wszystko zaczęło się od problemów z kupieniem ładnej kartki urodzinowej :) Po obejrzeniu oferty lokalnych sklepów papierniczych pomyślałam sobie: "phi, już sama zrobiłabym lepszą..." i niewiele myśląc zamówiłam sobie komplet papierów, klej i gąbeczki dystansowe :) Kartka własnoręcznie zrobiona napawała mnie dumą, więc idąc za ciosem zrobiłam też dwie wielkanocne, papierowe pisanki. Akurat się złożyło, że producent papierów ogłosił na facebooku konkurs na pracę zrobione z kolekcji, którą posiadałam. Pękałam z dumy, gdy znalazłam się wśród jego laureatów i tak zdobyłam mój drugi komplet papierów :) Stopniowo nowe hobby wciągało coraz bardziej a warsztat się rozrastał. Potem pojawiły się wyzwania, które dawały motywację, zachęcały do testowania nowych technik i materiałów i sprawiły, że na mojego bloga zaczęły odwiedzać osoby o podobnych zainteresowaniach wspierając go dobrym słowem i dzieląc się swoim doświadczeniem i uwagami. 
Po tylu miesiącach oprócz kartek powstają albumy, ramki, breloczki i wszelkie papierowe drobiazgi :) 

W tym roku:
67 postów powstało w ciągu roku (nie potrafię zliczyć ile prac w tym roku powstało)
prawie 4000 razy blog został odwiedzony
101 komentarzy zostawili moi mili goście :)
12 osób zdecydowało się zostać obserwatorami - pozdrawiam je serdecznie! :)
4 razy moim pracom udało się uzyskać wyróżnienia w konkursach, które pozwoliły mi poszerzyć mój warsztat.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga i wspierają mnie na różne sposoby! Życzę Wam wszystkim wspaniałego Nowego Roku! 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…