Przejdź do głównej zawartości

Jak to się wszystko zaczęło czyli podsumowanie pierwszego, papierowego roku :)

Dzisiaj ostatni dzień w roku, więc naszło mnie na małe, papierowe podsumowanie. W marcu tego roku zajęłam się papierową twórczością. Wszystko zaczęło się od problemów z kupieniem ładnej kartki urodzinowej :) Po obejrzeniu oferty lokalnych sklepów papierniczych pomyślałam sobie: "phi, już sama zrobiłabym lepszą..." i niewiele myśląc zamówiłam sobie komplet papierów, klej i gąbeczki dystansowe :) Kartka własnoręcznie zrobiona napawała mnie dumą, więc idąc za ciosem zrobiłam też dwie wielkanocne, papierowe pisanki. Akurat się złożyło, że producent papierów ogłosił na facebooku konkurs na pracę zrobione z kolekcji, którą posiadałam. Pękałam z dumy, gdy znalazłam się wśród jego laureatów i tak zdobyłam mój drugi komplet papierów :) Stopniowo nowe hobby wciągało coraz bardziej a warsztat się rozrastał. Potem pojawiły się wyzwania, które dawały motywację, zachęcały do testowania nowych technik i materiałów i sprawiły, że na mojego bloga zaczęły odwiedzać osoby o podobnych zainteresowaniach wspierając go dobrym słowem i dzieląc się swoim doświadczeniem i uwagami. 
Po tylu miesiącach oprócz kartek powstają albumy, ramki, breloczki i wszelkie papierowe drobiazgi :) 

W tym roku:
67 postów powstało w ciągu roku (nie potrafię zliczyć ile prac w tym roku powstało)
prawie 4000 razy blog został odwiedzony
101 komentarzy zostawili moi mili goście :)
12 osób zdecydowało się zostać obserwatorami - pozdrawiam je serdecznie! :)
4 razy moim pracom udało się uzyskać wyróżnienia w konkursach, które pozwoliły mi poszerzyć mój warsztat.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga i wspierają mnie na różne sposoby! Życzę Wam wszystkim wspaniałego Nowego Roku! 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.