Przejdź do głównej zawartości

Kartka dla bliźniaczek

Pokażę Wam dzisiaj kartkę w której wszystko jest na odwrót :) Muszę przyznać, że chociaż ludziki nie wyglądają na skomplikowane, to była to chyba najtrudniejsza rzecz jaką do tej pory zrobiłam, bo bardzo nie chciały współpracować :) Jak widać laleczki mają szarfy ze swoimi imionami i kieszoneczki które informują, że dziewczynki kończą dwa latka. Ubranka różnią się, ale są swoim lustrzanym odbiciem.


Starałam się umieścić w pracy trochę drobnych detali. Tutaj kryształkowe, malutkie bransoletki. Ludziki mają też kryształkowe spineczki i perełkowe guziczki.


Tutaj zdjęcie wyszło tragicznie, ale na zbliżeniu udało mi się uchwycić efekt. Fronty to po prostu papier o fakturze płótna wypsikany perłowymi mgiełkami dzięki czemu pod światło pięknie opalizuje (można to ujrzeć na dodatkowych zdjęciach). Aby front nie był taki pusty dodałam kilka kwiatów, których środki wykleiłam perełkami i kryształkami. 

A oto jak wygląda papier w zbliżeniu:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.