Przejdź do głównej zawartości

Kartka dla bliźniaczek

Pokażę Wam dzisiaj kartkę w której wszystko jest na odwrót :) Muszę przyznać, że chociaż ludziki nie wyglądają na skomplikowane, to była to chyba najtrudniejsza rzecz jaką do tej pory zrobiłam, bo bardzo nie chciały współpracować :) Jak widać laleczki mają szarfy ze swoimi imionami i kieszoneczki które informują, że dziewczynki kończą dwa latka. Ubranka różnią się, ale są swoim lustrzanym odbiciem.


Starałam się umieścić w pracy trochę drobnych detali. Tutaj kryształkowe, malutkie bransoletki. Ludziki mają też kryształkowe spineczki i perełkowe guziczki.


Tutaj zdjęcie wyszło tragicznie, ale na zbliżeniu udało mi się uchwycić efekt. Fronty to po prostu papier o fakturze płótna wypsikany perłowymi mgiełkami dzięki czemu pod światło pięknie opalizuje (można to ujrzeć na dodatkowych zdjęciach). Aby front nie był taki pusty dodałam kilka kwiatów, których środki wykleiłam perełkami i kryształkami. 

A oto jak wygląda papier w zbliżeniu:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)