Przejdź do głównej zawartości

Kartka dla bliźniaczek

Pokażę Wam dzisiaj kartkę w której wszystko jest na odwrót :) Muszę przyznać, że chociaż ludziki nie wyglądają na skomplikowane, to była to chyba najtrudniejsza rzecz jaką do tej pory zrobiłam, bo bardzo nie chciały współpracować :) Jak widać laleczki mają szarfy ze swoimi imionami i kieszoneczki które informują, że dziewczynki kończą dwa latka. Ubranka różnią się, ale są swoim lustrzanym odbiciem.


Starałam się umieścić w pracy trochę drobnych detali. Tutaj kryształkowe, malutkie bransoletki. Ludziki mają też kryształkowe spineczki i perełkowe guziczki.


Tutaj zdjęcie wyszło tragicznie, ale na zbliżeniu udało mi się uchwycić efekt. Fronty to po prostu papier o fakturze płótna wypsikany perłowymi mgiełkami dzięki czemu pod światło pięknie opalizuje (można to ujrzeć na dodatkowych zdjęciach). Aby front nie był taki pusty dodałam kilka kwiatów, których środki wykleiłam perełkami i kryształkami. 

A oto jak wygląda papier w zbliżeniu:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…