Przejdź do głównej zawartości

Schowki naprezentowe :)

Czasem mamy tak, że chcemy podarować jakiś symboliczny drobiazg: czekoladę (albo poczet królów polskich na banknotach NBP ;) ). Postanowiłam zrobić karteczki, które mogą być rozwiązaniem, gdy jesteśmy zaproszeni na świąteczne przyjęcie i musimy przygotować upominki dla grupy osób. Trudno jest z tego zgrabnie wybrnąć tak by druga osoba nie poczuła się zobowiązana do rewanżu. Postanowiłam przygotować kartki z kieszonkami, które będą opakowanio-kartką na czekoladę. Pomysł nie jest mój. Widziałam takie  kartko-skrytki na wielu blogach, więc bardzo trudno jest mi zalinkować pierwotne źródło. Jak znajdę pierwotnego autora tego pomysłu to uzupełnię link :)

Karteczki prezentują się następująco:
Wersja druga, nieco mniejsza :) :

A jeśli spodobał Wam się któryś z elementów i chcielibyście sobie kupić to przedstawiam listę składników:
-wszystkie papiery: kolekcja The Scrap Cake "Przytulne Święta"
-dusz disstress Tea Dye
-filcowe, ażurowe świąteczne ozdoby kupione za grosze w Biedronce :)
-kryształki Papermania
-papierowy kwiatuszek pomalowany złotym pyłkiem Perfect Pearls
-stempelki z życzeniami- Lemonade
-taśmy Tima Holtza

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)