Przejdź do głównej zawartości

Schowki naprezentowe :)

Czasem mamy tak, że chcemy podarować jakiś symboliczny drobiazg: czekoladę (albo poczet królów polskich na banknotach NBP ;) ). Postanowiłam zrobić karteczki, które mogą być rozwiązaniem, gdy jesteśmy zaproszeni na świąteczne przyjęcie i musimy przygotować upominki dla grupy osób. Trudno jest z tego zgrabnie wybrnąć tak by druga osoba nie poczuła się zobowiązana do rewanżu. Postanowiłam przygotować kartki z kieszonkami, które będą opakowanio-kartką na czekoladę. Pomysł nie jest mój. Widziałam takie  kartko-skrytki na wielu blogach, więc bardzo trudno jest mi zalinkować pierwotne źródło. Jak znajdę pierwotnego autora tego pomysłu to uzupełnię link :)

Karteczki prezentują się następująco:
Wersja druga, nieco mniejsza :) :

A jeśli spodobał Wam się któryś z elementów i chcielibyście sobie kupić to przedstawiam listę składników:
-wszystkie papiery: kolekcja The Scrap Cake "Przytulne Święta"
-dusz disstress Tea Dye
-filcowe, ażurowe świąteczne ozdoby kupione za grosze w Biedronce :)
-kryształki Papermania
-papierowy kwiatuszek pomalowany złotym pyłkiem Perfect Pearls
-stempelki z życzeniami- Lemonade
-taśmy Tima Holtza

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…