Przejdź do głównej zawartości

Walentynki cz.1

Dzisiaj pokażę Wam dwie kartki walentynkowe. Pierwsza-minimalistyczna jest dla chłopaka mojej przyjaciółki (oczywiście od niej, nie ode mnie :)))) ) a druga... to tajemnica, bo może ten, kto ma ją dostać wchodzi na bloga, więc nie chcę mu psuć niespodzianki :)

 Druga kartka była na bardzo konkretne i sprecyzowane zamówienie i robiłam ją kilka razy zanim uzyskałam efekt, który mnie zadowala. Mam nadzieję, że pomysłodawczyni się spodoba :) Głównym elementem karty jest mur zbudowany z papierowych cegieł. Napis na nim wykonałam farbką do efektów przestrzennych, by był surowy jak na napis na murze przystało ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.