Przejdź do głównej zawartości

Wonderland!

Właśnie obejrzałam sobie na  Blogu 7 dots studio fantastyczną kolekcję Wonderland! Jest przepiękna - nawiązująca do abstrakcyjnego i szalonego świata "Alicji w Krainie Czarów". Poprzednie kolekcje pocięłam już niemal do ostatniego kawałeczka- są naprawdę piękne i doskonałej jakości, a do tego warto wspomnieć, że to polska firma :) . Nie mogę się doczekać, kiedy Wonderland trafi do sprzedaży, tym bardziej, że tym razem mądre głowy z 7 Dots Studio pomyślały też o kartkotwórcach i stworzyły arkusz z pomniejszonymi wersjami! Tylko spójrzcie jakie są śliczne :)

Czy wiecie, że zaglądając na bloga (podlinkowałam go na samym początku posta) macie szansę wygrać tę wspaniałą kolekcję? :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)