Przejdź do głównej zawartości

Kartki dziecięce, romantyczne i urodzinowe :)

Dzisiaj pracowity dzień. Zrobiłam dużo karteczek i dużo wciąż mam do zrobienia :)
Na początek dwie karteczki dziecięce. Jedna to bardzo bogato zdobiona kwiecista łąka, a druga trochę bardziej minimalistyczna kompozycja (bo dla malutkiego dziecka) ale z mocnymi akcentami i w intensywnych kolorach.Dla Madame Rity zrobiłam różany, trójwymiarowy ogród :) Miałam wypisać przód ręcznie, ale te literki tak ładnie pasowały..

I ostatnia karteczka- Walentynkowa. Zrobiłam serduszko, ale bardzo chciałam by można było je postawić dlatego układ karteczki jest bokiem.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.