Przejdź do głównej zawartości

Album i wyzwanie.

Karolinka ma jutro przyjęcie urodzinowe z okazji swoich czwartych urodzin, więc jutro bawię się na kinderbalu. Kupiłam jej w prezencie minikuchnię (mój prezent nie mógł być niekulinarny :) ), która w sklepie skradła moje serce i najchętniej sama bym się nią bawiła ;) Pomyślałam, że do kompletu przyda jej się album, żeby miała gdzie trzymać zdjęcia z urodzin. Do jego wykonania użyłam wesołej, wiosennej i radosnej kolekcji TSC. Okazuje się, że The Scrap Cake przygotowało dla swoich fanów niespodziankę- elementy do wydrukowania, które uzupełniają ich najpopularniejsze linie papierów, więc mogłam urozmaicić nimi mój album. Elementy możecie pobrać za strony TSC i przy okazji wziąć udział w wyzwaniu z fantastycznymi nagrodami!
A oto mój album. W środku zrobiłam strony z kolorowego kartonu, by Karolinka mogła je sama ozdobić zdjęciami lub rysunkami. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu małej jubilatce. Później dorobię jej jakąś pasującą karteczkę a tymczasem lecę przygotowywać słodkości na jutrzejsze przyjęcie!
Komentarze

  1. Ach, chciałoby się mieć taki albumik! Nawet napis na okładce by mi pasował! :)) Śliczna praca! Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym wyzwaniu TSC!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)