Przejdź do głównej zawartości

Album i wyzwanie.

Karolinka ma jutro przyjęcie urodzinowe z okazji swoich czwartych urodzin, więc jutro bawię się na kinderbalu. Kupiłam jej w prezencie minikuchnię (mój prezent nie mógł być niekulinarny :) ), która w sklepie skradła moje serce i najchętniej sama bym się nią bawiła ;) Pomyślałam, że do kompletu przyda jej się album, żeby miała gdzie trzymać zdjęcia z urodzin. Do jego wykonania użyłam wesołej, wiosennej i radosnej kolekcji TSC. Okazuje się, że The Scrap Cake przygotowało dla swoich fanów niespodziankę- elementy do wydrukowania, które uzupełniają ich najpopularniejsze linie papierów, więc mogłam urozmaicić nimi mój album. Elementy możecie pobrać za strony TSC i przy okazji wziąć udział w wyzwaniu z fantastycznymi nagrodami!
A oto mój album. W środku zrobiłam strony z kolorowego kartonu, by Karolinka mogła je sama ozdobić zdjęciami lub rysunkami. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu małej jubilatce. Później dorobię jej jakąś pasującą karteczkę a tymczasem lecę przygotowywać słodkości na jutrzejsze przyjęcie!
Komentarze

  1. Ach, chciałoby się mieć taki albumik! Nawet napis na okładce by mi pasował! :)) Śliczna praca! Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym wyzwaniu TSC!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.