Przejdź do głównej zawartości

Album i wyzwanie.

Karolinka ma jutro przyjęcie urodzinowe z okazji swoich czwartych urodzin, więc jutro bawię się na kinderbalu. Kupiłam jej w prezencie minikuchnię (mój prezent nie mógł być niekulinarny :) ), która w sklepie skradła moje serce i najchętniej sama bym się nią bawiła ;) Pomyślałam, że do kompletu przyda jej się album, żeby miała gdzie trzymać zdjęcia z urodzin. Do jego wykonania użyłam wesołej, wiosennej i radosnej kolekcji TSC. Okazuje się, że The Scrap Cake przygotowało dla swoich fanów niespodziankę- elementy do wydrukowania, które uzupełniają ich najpopularniejsze linie papierów, więc mogłam urozmaicić nimi mój album. Elementy możecie pobrać za strony TSC i przy okazji wziąć udział w wyzwaniu z fantastycznymi nagrodami!
A oto mój album. W środku zrobiłam strony z kolorowego kartonu, by Karolinka mogła je sama ozdobić zdjęciami lub rysunkami. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie do gustu małej jubilatce. Później dorobię jej jakąś pasującą karteczkę a tymczasem lecę przygotowywać słodkości na jutrzejsze przyjęcie!
Komentarze

  1. Ach, chciałoby się mieć taki albumik! Nawet napis na okładce by mi pasował! :)) Śliczna praca! Dziękujemy za wzięcie udziału w naszym wyzwaniu TSC!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Świąteczne kartki dla 13arts

Witajcie!  Czy to już czas na tworzenie świątecznych kartek? Ja już kilka zrobiłam :) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że Winter Tales to świetna kolekcja do świątecznego craftowania, a 13arts ma mnóstwo pięknych ozdób, które sprawią, że będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Hello! Is it the time to make Christmas cards? I made some :) Today I'd like to show you that Winter Tales collection is the best collection for Christmas crafting and 13arts has so many beautiful goodies to play with! 

Jak już zaczęłam, to nie mogłam poprzestać na jednej :)  Well, when I made one I couldn't stop :)

Więc dorobiłam bliźniaczą kartkę... So here's its twin sister...

Później znalazłam w swoich zasobach obrazek uroczego Pana Pierniczka...  And then I found a picture with a cute little gingerbread man...

I Mikołaja... And with Santa...

i ostatnia: and the last one:

Zapraszam Was również na moje kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie więcej prac z produktami 13arts :) Facebook / Instagram
If you'd l…