Przejdź do głównej zawartości

Postcrossingowe Pocztówki cz. 3

Jak już pisałam, wymieniam się pocztówkami i widokówkami z ludźmi z całego świata. Mam już sporą kolekcję ślicznych widoczków z najdalszych zakątków świata :)
Na ogół wysyłam postcrosserom widokówki z najpiękniejszymi zakątkami Polski, ale czasem użytkownicy wyraźnie życzą sobie kartkę handmade (i tylko takim, którzy wyraźnie sobie tego życzą je wysyłam), więc postanowiłam korzystając z wolnego weekendu narobić ich trochę na zapas. Dwie jutro lecą w świat- jedna do Chin a druga do Holandii :)
Pocztówki muszą być odporne na fantazję poczty, stąd dość minimalistyczna forma.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.