sobota, 30 czerwca 2012

Zlotowe prace

Nie byłam pewna czy zlotowe prace można publikować przed zlotem dlatego ten post automatycznie ukaże się dopiero po nim :) Piszę go 25 czerwca, więc w momencie gdy się ukaże będę pewnie jeszcze na zlocie, ale jak wrócę z pewnością podzielę się z Wami wrażeniami.
Oto prace, które przygotowałam na konkursy:

Notes, szczegółowo opisany w poprzednim poście. Na wymianę "Na Strychu"


Scrap na konkurs sklepu "scrap.com". Użyłam do niego cudownych papierów i dodatków Craft House z kolekcji Fresh. Wygrałam ją w candy i wciąż za szkoda byłoby mi ją pociąć, ale konkurs to dobra okazja :) 
Na konkurs sklepu "Stonogi". Wyzwaniem był scrap o napoju. Nie miałam żadnego zdjęcia z herbatą, więc doszłam do wniosku, że prastara fotka z winem też się nada :)


Scrap na konkurs The Scrap Cake. Należało pomieszać jak najwięcej kolekcji. Pomieszałam wszystkie oprócz dwóch, których nie mam :) Niestety scrap jest duży, więc zdjęcie wyszło do kitu.Zawieszka dla Galerii Papieru. W końcu mogłam wykorzystać do czegoś pomarańczowe kwiatki, które przewalały mi się w pudełku :)  

Kartka na konkurs Lemonade Należało wykonać pracę, która pokaże graficzność liter. Moja kartka składa się prawie wyłącznie z nich. Nawet kwiatek zrobiłam z zaliterkowanego papieru :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz