Przejdź do głównej zawartości

Po zlocie :)

Powróciłam z papierkowego zlotu! Było fantastycznie, tylko pod szklanym dachem gorąco jak w szklarni co uniemożliwiało zbyt długie buszowanie po straganikach. Byłam tak przejęta atrakcjami, że zapomniałam o robieniu zdjęć :) To niesamowite zobaczyć tyle sklepików na raz pod jednym dachem. Sprzedawcy byli bardzo mili, rozmowni, a niektórzy hojnie rozdawali śliczne gratisy i upominki. Wróciłam obładowana zakupami i (ku mej radości) nagrodami, które zaraz Wam pokażę.

Pochwalę się Wam bardzo wyjątkowym dla mnie wyróżnieniem, bo mój scrap zdobył drugą nagrodę w konkursie The Scrap Cake. Dostałam w nagrodę dwie, pełne najnowsze kolekcje z rąk samej Karoli Witczak :) To dla mnie wielkie wydarzenie. Obie nowe kolekcje są przepiękne i teraz tylko czekam na dobrą okazję by je pociąć. Spójrzcie jaka wielka i piękna paczka! :)
A oto moja konkursowa praca, której z wrażenia zapomniałam odebrać:


Udało mi się również zdobyć wyróżnienie od sklepu Stonogi. W nagrodę otrzymałam przepiękne papiery UHK Gallery- całą kolekcję Le Journal! Będą z niej wspaniałe notesy i kartki! :)


Przy okazji dodam, że załoga sklepu jest przesympatyczna. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał pudełko pysznej herbaty!

Dostałam też sympatyczny upominek za udział w konkursie scrap.com.pl : każdy uczestnik mógł sobie wybrać coś z pudła ze wspaniałościami :) Ja wybrałam taki oto czerwony komplecik ćwieków i kryształków:


Obkupiłam się też w różne wspaniałości. W scrap.com.pl udało mi się uzupełnić podstawowe materiały do mojego warsztatu a dodatkowo skusił mnie piękny notes papierów:

Dostałam również piękny upominek za zakupy- śliczne, opalizujące ćwieki.


Na stoisku Scrapińca miły Pan rozdawał wszystkim klientom "wachlarze", a Pani sprzedająca dorzucała do zamówień hojne gratisy. Oto moje zakupy i gratisowe tekturki :)


Zaopatrzyłam się też w piękne, letnie papiery Lemonade. Nie mogłam się oprzeć tym ślicznym makom i apetycznym truskawkom. Czyż nie są piękne?


Na stoisku Magicznej Kartki panie dzielnie wachlowały klientów :) Bardzo trudno było mi się zdecydować co wybrać, bo papiery są w wielu wspaniałych wzorach i kolorach. Wszystkie są piękne. Kupiłam sobie kilka arkuszy w róże:

Odwiedziłam również stoisko Dekoracyjnej Taśmy i kupiłam dwie rolki na próbę :)


Na stoisku ScrapPasji zaopatrzyłam się w to co lubię najbardziej- kwiatuszki!

A za zakup i odwiedzenie stoiska Scrap Pasji dostałam śliczny prezent sponsorowany przez Marianne Design:

Po zlocie odwiedziliśmy też fantastyczną tajską knajpkę, gdzie zasmakowałam prawdziwej, piekielnie ostrej tajskiej kuchni :) W drodze na pociąg wstąpiliśmy jeszcze do sklepu, gdzie odkryłam fantastyczne dziurkacze, w fantastycznych cenach! Kupiłam sobie jeden.

Podsumowując zlot był fantastyczny. Organizatorzy zapewnili bardzo miłą atmosferę :) Za rok pewnie też się wybiorę! :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)