Przejdź do głównej zawartości

Mikołajkowy raport z pracowni

Jak Wam minęły Mikołajki? W mojej papierkowej pracowni niezwykle radośnie i niespodziankowo. Pewna belgijska Mikołajka z pewnym amerykańskim Mikołajem uknuli plan i przygotowali mi fantastyczną niespodziankę! Tym sposobem dzień przed Mikołajkami dotarła do mnie niezwykła paczka a w niej:


Oprócz maszynki również duży zestaw wykrojników i wielgachne płytki, dzięki którym do maszynki będzie pasować praktycznie każda foremka.

A wczoraj do drużyny Mikołajów dołączył też Mikołaj Radosław, który postanowił dokupić w ramach prezentu dodatkowe wykrojniki:

Warsztat się rozrasta! Dziękuję Wam Mikołaje! :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.