Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z marzec, 2012

Wielkanocne klimaty

Dzisiaj miałam sporo czasu na papierkowanie. Oto co powstało:

Motylkowe klimaty

Ostatnio w moich pracach często pojawiają się motyle. Mam ogromną frajdę z ich wycinania i wszędzie je wpycham :) Poza tym to świetny sposób na zagospodarowanie ścinków papieru!
Dzisiaj pokażę Wam kobiecą karteczkę, która idealnie wpasowała mi się tematycznie do wyzwania 7 Dots Studio

Kolejne karteczki

Ostatnio mam zaległości w publikowaniu prac :) Dzisiaj pokażę Wam dwie karteczki świąteczne i jedną urodzinową.
Oto i one:Postcrossing cz.2

Dzisiaj pierwszy od bardzo dawna wolny dzień. Wykorzystałam go na zakupy, które pomogły mi uporządkować moje papierkowe studio. Papierowe zeszyty i gotowe prace mieszkają teraz w ładnych koszyczkach, a pisaki do rysowania komiksów w metalowych kubeczkach. Wczoraj udało mi się znaleźć w sklepie śliczne, materiałowe wstążeczki w kropeczki, w pastelowych kolorach. Już wkrótce pojawią się w moich pracach. Niedługo pokażę Wam wszystko nad czym pracuję. Pojawią się kolejne wielkanocne kartki, kartki ślubne, album dziecięcy i coś zupełnie nowego: zaproszenia na kinderbal :)
Tymczasem zapraszam Was na przegląd ręcznie robionych pocztówek, które polecą w świat. Pierwsza do Włoch a druga do Japonii. Z racji trójwymiarowości elementów, polecą w kopertach. Ciekawe czy spodobają się odbiorcom :)

Tuzin jaj

Dzisiaj efekt weekendowej pracy: tuzin wielkanocnych jaj :) Bardzo prosta i minimalistyczna papeteria.
Kobiece kartki z motylami

Dwie kobiety, dwie kartki i dwa style.
Jedna steampunkowa, w tle róże niczym wytatuowane. W roli głównej piękna rycina z kobietą i motylki, które wyglądają jakby miały właśnie odlecieć z kartki.Druga  romantyczna. Tło ze sznurów pereł, wielkie lecz zwiewne motyle, kobieta przeglądająca się w lustrze i subtelne, kartonowe listki. Zgłoszę ją do wyzwania Skrapujących Polek!

Postcrossing :)

Od jakiegoś czasu bawię się w postcrossing. To taka społeczność, która wymienia się kartkami- ja losuję kogoś, komu wysyłam pocztówkę, a jak ten ktoś ją zarejestruje, to ktoś inny losuje mnie. W ten sposób można uzbierać kolekcję kartek z całego świata. Ostatnio wylosowałam sympatyczną dziewczynę z Singapuru, która napisała, że lubi dostawać kartki ręcznie robione. Zrobiłam jej pogodną i różową karteczkę z kwiatuszkami, motylkami i kryształkami. Z racji, że kartki muszą przeżyć kontakt z pocztą polską musiała być w miarę prosta. Dzisiaj dostałam miłą wiadomość, że kartka doszła i bardzo się podoba! :) Oto jak wygląda:

Wiosennie i kolorowo

Dzisiaj miałam trochę czasu na kartkowanie, więc stworzyłam dwie wesołe i kolorowe karteczki wielkanocne.

Jedna kartka, dwa wyzwania!

Bardzo chciałam wziąć udział w obydwu wyzwaniach- zarówno Scrapki Wyzwaniowo (wyzwanie z ręcznie robionymi kwiatuszkami) jak i 7 Dots Studio (zrobiłam wcześniej jedną pracę na to wyzwanie, ale stwierdziłam, że nie pasuje i zrobię coś innego).   

Na wyzwania przygotowałam wielkanocną karteczkę. Całość utrzymana jest w beżowej kolorystyce. Wszystkie elementy (oprócz wstążki) pochodzą z dwóch najnowszych kolekcji 7 Dots Studio.
Kwiaty odrysowałam ze starej ramki, która została mi po zużytych chipboardach (służy mi teraz za szablon) i wycięłam ręcznie. Następnie zostały wytuszowane i spięte po kilka sztuk malutkim ćwiekiem. Płatki powywijałam okrągłymi szczypcami.
Zabawa z kwiatkami była super, ale jednak nie ma to jak gotowe kwiatuszki :). Muszę przyznać, że kwiatki to moja największa papierkowa słabość i gdy widzę je w sklepie nigdy nie mogę się oprzeć by nie dokupić kolejnej paczuszki.
A teraz zapraszam do obejrzenia pracy:

Dziękuję za odwiedziny i wszystkie komentarze :)

Pierwsze jaja za płoty

Wielkanoc zbliża się nieubłaganie i chociaż jeszcze dużo czasu, to już wzięłam się za kartki. Nie chcę ich zostawiać na ostatnią chwilę. W tym roku moje kartki będą wesołe, wiosenne i kolorowe, bo już mam dosyć tej ponurej zimy :) Papier (TSC) zamówiłam już na początku lutego, bo od razu wiedziałam, że właśnie on będzie mi pasował idealnie do mojej karteczkowej wizji! Na pierwszy rzut poszła pisanka. Chociaż wesoła i kolorowa nawiązuje nieco do klimatu vintage dzięki przetarciom papieru. Mam nadzieję, że się Wam spodoba Jutro dalszy ciąg kartkowania!

Pochwalę się :)

Pochwalę się Wam, że jedna z moich kartek zdobyła wyróżnienie scrapcornera! :) Bony ufundowal sklep scrapki.pl a wszystkie wyróżnione prace można zobaczyć tutaj