Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2012

Zlotowe prace

Nie byłam pewna czy zlotowe prace można publikować przed zlotem dlatego ten post automatycznie ukaże się dopiero po nim :) Piszę go 25 czerwca, więc w momencie gdy się ukaże będę pewnie jeszcze na zlocie, ale jak wrócę z pewnością podzielę się z Wami wrażeniami.
Oto prace, które przygotowałam na konkursy:

Notes, szczegółowo opisany w poprzednim poście. Na wymianę "Na Strychu"

Scrap na konkurs sklepu "scrap.com". Użyłam do niego cudownych papierów i dodatków Craft House z kolekcji Fresh. Wygrałam ją w candy i wciąż za szkoda byłoby mi ją pociąć, ale konkurs to dobra okazja :) Na konkurs sklepu "Stonogi". Wyzwaniem był scrap o napoju. Nie miałam żadnego zdjęcia z herbatą, więc doszłam do wniosku, że prastara fotka z winem też się nada :)

Scrap na konkurs The Scrap Cake. Należało pomieszać jak najwięcej kolekcji. Pomieszałam wszystkie oprócz dwóch, których nie mam :) Niestety scrap jest duży, więc zdjęcie wyszło do kitu.


Zawieszka dla Galerii Papieru. W końcu…

Notes na wymianę

Ogólnopolski zlot scrapbookingowy zbliża się wielkimi krokami. Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowana tym faktem i w każdej wolnej chwili (których niestety nie mam za wiele) robię prace na zlotowe konkursy. Prawie wszystkie są już gotowe, ale nie będę ich na razie publikować :) Post z pracami udostępnię Wam dopiero po zlocie.
Dzisiaj pokażę Wam pracę na wymianę zorganizowaną przez sklepik Na Strychu. Zabawa polega na tym, że uczestnicy wykonują notes według bardzo ogólnych wskazówek (tematyka wakacyjna i określona wielkość i grubość) a potem mój notes trafi do kogoś a ja dostanę czyjś. Jednym słowem każdy będzie miał scrapowy upominek od innego artysty :)  Muszę jeszcze dorobić do niego zakładkę. Potem pozostaje nadzieja, że mój notes spodoba się osobie, która go wylosuje. Mam nadzieję, że się odezwie, bo chciałabym wiedzieć do kogo trafi :)
Aby wpasować się w wakacyjną tematykę zrobiłam wakacyjny pamiętnik. Ozdobiłam go papierami w mapy i tematycznymi dekoracjami. 
Oto kilka z…

Fuksjowe karteczki

Dzisiaj dwie niemalże bliźniacze karteczki. Przeglądałam swoje pudełko i odkopałam jedne z moich ulubionych papierów. Jakże by mogły się marnować. Zrobiłam nowoczesno-romantyczne, kobiece kompozycje w kolorze fuksji. Efekty poniżej.

Weekendowe zaległości

W piątek zrobiłam kilka ekspresowych kartek "na wczoraj", ale dopiero dzisiaj mogę wstawić zdjęcia, bo mój aparat wyjechał na weekend ;)
Dzisiaj też nie próżnowałam. Zrobiłam kartkę z konikiem oraz LO na zlotowy konkurs The Scrap Cake. Na razie go nie pokażę, bo chyba nie można ich publikować przed zlotem :) W każdym razie jestem z niego bardzo zadowolona.Pracowity Czwartek

Dzisiejszy dzień przebiegł bardzo pracowicie. Opracowałam nową recepturę babeczek :)  Oprócz tego z racji dnia wolnego nadrobiłam kartkowe zaległości. Powstały:
Kartka dla Cioci Radka
Kartka ze steampunkowymi wynalazkami dla modelarza:
Męska kartka urodzinowa:

Kobieca kartka urodzinowa z motylami

Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia


Kartka dla dziecka:

Niedzielne kartkowanie

Dzisiaj na moim blogu kartki witające na świecie bliźniaczki, celebrujące urodziny dwóch dziewczynek oraz zupełna nowość: kartka na prymicję. Z ta ostatnią miałam najwięcej problemów. Pierwsza wersja (była cała w bieli) trafiła do kosza, bo jak ją zrobiłam stwierdziłam, że jednak mi się nie podoba. Druga powstała wiele godzin zanim ukształtował się jej ostateczny kształt. Efekty dzisiejszego kartkowania poniżej.