niedziela, 22 lipca 2012

Kolejne kartki

Przedstawiam Wam efekty mojej wczorajszej pracy: kwiatową kartkę urodzinową i delikatną kartkę dziecięcą z obrazkami jak ze starego elementarza :) W pierwszej zastosowałam papiery Magicznej Kartki, które w moich pracach pojawiają się po raz pierwszy (odkryłam je na zlocie), a druga to TSC. sobota, 14 lipca 2012

piątek, 13 lipca 2012

Sweet Childhood odsłona pierwsza

Zdecydowałam się w końcu pociąć najnowsze papiery The Scrap Cake. Sweet Childhood, to kolekcja z założenia dziecięca i w tym celu ją wykorzystałam, jednak ich tylne strony to po po prostu papiery w pięknych kolorach i neutralnych wzorach, więc nadadzą się praktycznie do prac na każdy temat. Miałam przyjemność otrzymać obie kolekcje jako nagrodę w konkursie, więc mam spory zapas, jednak jak znam siebie to wykorzystam je pewnie do ostatniego skraweczka :) 
środa, 11 lipca 2012

Candy 7Dots Studio

7 Dots Studio to świetna polska marka papierów. Często na nich pracuję i bardzo je lubię za to, że mają fantastyczne dodatki. Teraz firma wypuściła dwie nowe kolekcje wzbogacone o arkusze z elementami do wycinania. Jeszcze nie są dostępne w sprzedaży, ale można wygrać je w candy! Poniższy banerek zaprowadzi Was do posta na ich blogu, gdzie obejrzycie je w pełnej krasie i znajdziecie szczegóły zabawy. :)  


niedziela, 8 lipca 2012

Kwiatki i ptaszki

Na wyjeździe wena mi sprzyja i kartki praktycznie robią się same, chociaż jestem z dala od swojego warsztatu i mam tylko niewielką torbę rzeczy, które sobie kupiłam na zlocie :) Dzisiaj powstały trzy kartki, które jutro polecą w świat :)czwartek, 5 lipca 2012

Maki i jeansy :)

Gdy zobaczyłam na zlocie te śliczne maki od razu musiałam je kupić. Tę piękną kolekcję możecie wygrać w candy na Blogu Lemonade!  Teraz żałuję, że kupiłam tylko trzy kartki. Oto co z nich zrobiłam:


środa, 4 lipca 2012

Letnie kartkowanie :)

Ciacham sobie ostatnio nowe materiały. Dla letnich solenizantów i jubilatów przygotowałam kolorowe, wesołe karki zgodne z porą roku. Oto pierwsza tura. Brakowało mi w nich kwiatków, więc dodałam każdemu z jubilatów uroczą gardenię :)I jeszcze karteczka, którą zrobiłam z tydzień temu- przed wyjazdem :)

niedziela, 1 lipca 2012

Po zlocie :)

Powróciłam z papierkowego zlotu! Było fantastycznie, tylko pod szklanym dachem gorąco jak w szklarni co uniemożliwiało zbyt długie buszowanie po straganikach. Byłam tak przejęta atrakcjami, że zapomniałam o robieniu zdjęć :) To niesamowite zobaczyć tyle sklepików na raz pod jednym dachem. Sprzedawcy byli bardzo mili, rozmowni, a niektórzy hojnie rozdawali śliczne gratisy i upominki. Wróciłam obładowana zakupami i (ku mej radości) nagrodami, które zaraz Wam pokażę.

Pochwalę się Wam bardzo wyjątkowym dla mnie wyróżnieniem, bo mój scrap zdobył drugą nagrodę w konkursie The Scrap Cake. Dostałam w nagrodę dwie, pełne najnowsze kolekcje z rąk samej Karoli Witczak :) To dla mnie wielkie wydarzenie. Obie nowe kolekcje są przepiękne i teraz tylko czekam na dobrą okazję by je pociąć. Spójrzcie jaka wielka i piękna paczka! :)
A oto moja konkursowa praca, której z wrażenia zapomniałam odebrać:


Udało mi się również zdobyć wyróżnienie od sklepu Stonogi. W nagrodę otrzymałam przepiękne papiery UHK Gallery- całą kolekcję Le Journal! Będą z niej wspaniałe notesy i kartki! :)


Przy okazji dodam, że załoga sklepu jest przesympatyczna. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał pudełko pysznej herbaty!

Dostałam też sympatyczny upominek za udział w konkursie scrap.com.pl : każdy uczestnik mógł sobie wybrać coś z pudła ze wspaniałościami :) Ja wybrałam taki oto czerwony komplecik ćwieków i kryształków:


Obkupiłam się też w różne wspaniałości. W scrap.com.pl udało mi się uzupełnić podstawowe materiały do mojego warsztatu a dodatkowo skusił mnie piękny notes papierów:

Dostałam również piękny upominek za zakupy- śliczne, opalizujące ćwieki.


Na stoisku Scrapińca miły Pan rozdawał wszystkim klientom "wachlarze", a Pani sprzedająca dorzucała do zamówień hojne gratisy. Oto moje zakupy i gratisowe tekturki :)


Zaopatrzyłam się też w piękne, letnie papiery Lemonade. Nie mogłam się oprzeć tym ślicznym makom i apetycznym truskawkom. Czyż nie są piękne?


Na stoisku Magicznej Kartki panie dzielnie wachlowały klientów :) Bardzo trudno było mi się zdecydować co wybrać, bo papiery są w wielu wspaniałych wzorach i kolorach. Wszystkie są piękne. Kupiłam sobie kilka arkuszy w róże:

Odwiedziłam również stoisko Dekoracyjnej Taśmy i kupiłam dwie rolki na próbę :)


Na stoisku ScrapPasji zaopatrzyłam się w to co lubię najbardziej- kwiatuszki!

A za zakup i odwiedzenie stoiska Scrap Pasji dostałam śliczny prezent sponsorowany przez Marianne Design:

Po zlocie odwiedziliśmy też fantastyczną tajską knajpkę, gdzie zasmakowałam prawdziwej, piekielnie ostrej tajskiej kuchni :) W drodze na pociąg wstąpiliśmy jeszcze do sklepu, gdzie odkryłam fantastyczne dziurkacze, w fantastycznych cenach! Kupiłam sobie jeden.

Podsumowując zlot był fantastyczny. Organizatorzy zapewnili bardzo miłą atmosferę :) Za rok pewnie też się wybiorę! :)