niedziela, 30 września 2012

Urodziny portalu "Scrapujące Polki"

Portal Scrapujące Polki ma urodziny i z tej okazji rzucił użytkownikom ciekawe wyzwania.

Przygotowałam na razie prace na 4 z nich ale liczę na to, że uda mi się zrobić więcej. Oto i one:

ATC


MiniAlbum
Z Tofikiem w roli głównej :)Fotowyzwanie, na którym należało zaprezentować ulubione narzędzia i materiały


Scrap na którym należało zaprezentować jakąś uroczystość :) 
Ja wybrałam urodzinki kuzynki :) 


sobota, 22 września 2012

Róż(a)ne kartki i zapowiedzi nowości

Muszę przyznać, że popadłam w papieroholizm- nie potrafię przestać kupować nowych arkuszy i zeszytów. Mimo całej sterty papierów, gdy zobaczę w sklepie jakieś nowe, to zawsze wydaje mi się, że koniecznie muszę je kupić. Potem kończy się na tym, że w pudełku z papierami zalegają prawdziwe skarby, o których zakupie zupełnie zapomniałam, bo skupiłam się na ekscytowaniu się czymś nowym. Tak było wczoraj. Gdy już naukładałam sobie w sklepowym koszyku całą stertę pięknych, papierowych różności doszłam do wniosku, że przecież swoje prace mogę wykonać z tego co już mam. Tym sposobem przypomniałam sobie o pięknych, eleganckich papierach vintage i ślicznych ilustracjach, które doskonale do nich pasują. Tak powstały dwie kopertki, które ozdobiłam kwiatkami.
W końcu mam tyle kwiatów, że mogę sobie w nich przebierać. Dzisiaj część z nich zamieszkała w nowym pudełku i w końcu nie mam problemów ze znalezieniem odpowiedniego koloru! :)

Muszę się Wam przyznać, że już mnie korci aby zacząć robić kartki bożonarodzeniowe. To za sprawę przecudownych, absolutnie prześlicznych papierów, które upolowałam na wyprzedaży jednego z moich ulubionych sklepów. Ale nie powiem Wam którego, bo mi wszystko wykupicie, a mam chrapkę jeszcze poszaleć na ów wyprzedaży :) W tym roku kartki świąteczne będą zupełnie inne i będzie ich bardzo dużo! :)

Wkrótce na blogu zagoszczą też prace o tematyce dziecięcej, a to za sprawą pewnego malucha, który niedługo przyjdzie na świat. Mam sto pomysłów na raz, ale już mniej więcej wiem co chcę zrobić :)

Póki co kleję sobie kartki ślubne. Nie wiem dlaczego, ale ta tematyka jakoś mnie pociąga twórczo i inspiruje (chociaż nie jestem fanką ślubów i wesel). Innych chyba też, bo spotykają się z bardzo ciepłym przyjęciem :)
A oto wczorajsze prace:czwartek, 6 września 2012

Kopertka romantyczna :)

Tym razem koperta w stylu vintage z nutką romantyzmu. Przygaszone kolory i delikatny wzór, to coś dla zwolenników klasycznej elegancji :) W środku elegancka, wyjmowana (jakby ktoś nie miał weny do życzeń :) ) wkładka na życzenia
 

Ślub w bieli

Tym razem karteczka w kolorach bardziej ślubnych. Śnieżną biel przełamałam nieco fuksją. W środku dla kontrastu kolorowe, kwiatowe akcenty na kieszonkach :)Z Puciastym Amorkiem :)