Przejdź do głównej zawartości

Lift Project 2013 #2

Na blogu Mamajudo trwa wspaniała zabawa w liftowanie! Niewtajemniczonym wyjaśnię, że liftowanie polega na odtworzeniu czyjegoś projektu po swojemu.
W tym tygodniu do zliftowania jest piękna kartka. Magda(i)Lena, która jest jej autorką, tworzy niesamowite prace pełne kwiatów i efektownych dodatków. Śledzę jej bloga od dawna i nie mogłam przegapić takiego fantastycznego wyzwania jakim jest zmierzenie się z jej stylem :) Zmieniłam trochę paletę kolorystyczną na moje (ostatnio ulubione) szarości. Dla kontrastu różowe dodatki. 

Oto moja interpretacja:


A oto oryginał autorstwa MagdaiLeny:Komentarze

  1. Cudny!!! Te kolory! Dzięki za udział w zabawie!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie Ci to wyszło. bardzo dobrze dałaś sobie radę z liftowaniem, może i ja kiedyś w końcu spróbuję?! ... a kolory cudne!

    OdpowiedzUsuń
  3. jaki shabby lifcik wyszedł...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.