Przejdź do głównej zawartości

Lift Project 2013 #2

Na blogu Mamajudo trwa wspaniała zabawa w liftowanie! Niewtajemniczonym wyjaśnię, że liftowanie polega na odtworzeniu czyjegoś projektu po swojemu.
W tym tygodniu do zliftowania jest piękna kartka. Magda(i)Lena, która jest jej autorką, tworzy niesamowite prace pełne kwiatów i efektownych dodatków. Śledzę jej bloga od dawna i nie mogłam przegapić takiego fantastycznego wyzwania jakim jest zmierzenie się z jej stylem :) Zmieniłam trochę paletę kolorystyczną na moje (ostatnio ulubione) szarości. Dla kontrastu różowe dodatki. 

Oto moja interpretacja:


A oto oryginał autorstwa MagdaiLeny:Komentarze

  1. Cudny!!! Te kolory! Dzięki za udział w zabawie!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie Ci to wyszło. bardzo dobrze dałaś sobie radę z liftowaniem, może i ja kiedyś w końcu spróbuję?! ... a kolory cudne!

    OdpowiedzUsuń
  3. jaki shabby lifcik wyszedł...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)