Przejdź do głównej zawartości

Portal Party Scrapujących Polek

Dziś na portalu Scrapujące Polki trwa Portal Party. Administracja przygotowała z tej okazji różne fantastyczne wyzwania ekspresowe. Przygotowałam z tej okazji dwa scrapy (pozostałe dwa planuję zrobić jutro).

W pierwszym wytycznym było dostosowanie się do palety kolorów. Można było użyć tylko wskazanych w palecie kolorów i należało wkomponować w pracę wszystkie z nich.


W drugim należało przygotować scrap w nietypowym formacie- A4. Dodatkową wytyczną było użycie trzech warstw. Mój scrap nie chciał się ładnie sfotografować, a zdjęcie na błyszczącym papierze nie ułatwiało sprawy :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.