Przejdź do głównej zawartości

Lift Projekt - dogrywka cz. 6

Ostatnio brakowało mi czasu by pilnować wyzwań u Mamajudo i kilka przeszło mi koło nosa. Na szczęście teraz na blogu jest dogrywka dla spóźnialskich. Udało mi się zliftować dwie karteczki (drugą pokażę w następnym poście).

Bardzo lubię prace Karoli. Jej styl jest bardzo kobiecy, pełen kwiatów, a kolorystyka delikatna i pudrowa. Zawsze z ciekawością zaglądam na jej bloga. Ten lift wyszedł mi średnio podobny, bo chyba jednak moja praca wyszła zbyt zdominowana moim stylem :) 

Oto moja interpretacja:

I oryginał w wykonaniu Karoli:


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.