środa, 26 czerwca 2013

Ćwiczenia i eksperymenty

Jak wiecie na moim blogu raczej rzadko spotyka się media. Nie eksperymentowałam z nimi, nie pociągały mnie, ale jak już pisałam ostatnio zapisałam się na warsztaty by porobić coś kompletnie innego niż tradycyjne papierowe prace. Ostatnio przyszły moje zakupy z 13arts i mam teraz pełno fajnych rzeczy do zabawy.
Jeszcze muszę sobie poćwiczyć zanim zacznę tworzyć normalne prace, więc póki co pokażę Wam mój poligon ćwiczebny. Nie są to prace same w sobie. Po prostu wycięłam sobie ręcznie tagi z kartonu craft, paćkam je, psikam i obserwuję jak zachowują się preparaty :)
Oto moje ćwiczenia mediowe:

W pierwszym tagu zamiast maski (nie mam profesjonalnych masek, więc wykorzystuję znalezione w domu rzeczy :) )  użyłam gazy. Musiałam się też pobawić szklanymi kuleczkami, które są chyba moją ulubioną nowością.

A tu zbliżenie na piękne, morskie kolory mgiełek 13arts:Drugi tag wyszedł strasznie kiczowaty. Stało się to głównie przez to, że przykleiłam do niego odprute z bluzki cekiny i próbowałam przeprosić się z brokatem, ale jednak doszłam do wniosku, że nadal się nie lubimy i brokaty są do kitu. W tej pracy eksperymentowałam z pastą strukturalną. Nałożyłam ją palcami i porysowałam patyczkiem. A tutaj muszę się Wam pochwalić samodzielnie skręconą różyczką. Ostatnio przerabiam ścinki papierów na kwiaty :) 

5 komentarzy:

 1. Ło nieźle ci te ćwiczenia idą! oba cudne ale ten turkusowy jest obłędny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś dla siebie chyba zbyt krytyczna :) Albo robisz tak super zdjęcia i jeszcze je tak fotoszopujesz, że nawet kiczowate prace wyglądają na nich interesująco ;) Pierwszy tag to super baza do stworzenia czegoś fajnego. Drugi... kilka "kropek nad i" i będzie bardzo fajną pracą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe te Twoje eksperymenty :) Czekam na kolejne prace i zazdroszczę umiejętności robienia takich ślicznych kwiatków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi się bardzo podobają
  pierwszy ma super kolor
  a drugi - fajną krateczkę;) widzisz masek nie trzeba mieć żeby fajne tło wyszło

  i kwiatutki pierwsza klasa

  OdpowiedzUsuń
 5. drugi tag wcale nie jest kiczowaty! obydwa są śliczne drugi nawet chyba bardziej mi się podboa :D różyczka jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń