Przejdź do głównej zawartości

Ćwiczenia i eksperymenty

Jak wiecie na moim blogu raczej rzadko spotyka się media. Nie eksperymentowałam z nimi, nie pociągały mnie, ale jak już pisałam ostatnio zapisałam się na warsztaty by porobić coś kompletnie innego niż tradycyjne papierowe prace. Ostatnio przyszły moje zakupy z 13arts i mam teraz pełno fajnych rzeczy do zabawy.
Jeszcze muszę sobie poćwiczyć zanim zacznę tworzyć normalne prace, więc póki co pokażę Wam mój poligon ćwiczebny. Nie są to prace same w sobie. Po prostu wycięłam sobie ręcznie tagi z kartonu craft, paćkam je, psikam i obserwuję jak zachowują się preparaty :)
Oto moje ćwiczenia mediowe:

W pierwszym tagu zamiast maski (nie mam profesjonalnych masek, więc wykorzystuję znalezione w domu rzeczy :) )  użyłam gazy. Musiałam się też pobawić szklanymi kuleczkami, które są chyba moją ulubioną nowością.

A tu zbliżenie na piękne, morskie kolory mgiełek 13arts:Drugi tag wyszedł strasznie kiczowaty. Stało się to głównie przez to, że przykleiłam do niego odprute z bluzki cekiny i próbowałam przeprosić się z brokatem, ale jednak doszłam do wniosku, że nadal się nie lubimy i brokaty są do kitu. W tej pracy eksperymentowałam z pastą strukturalną. Nałożyłam ją palcami i porysowałam patyczkiem. A tutaj muszę się Wam pochwalić samodzielnie skręconą różyczką. Ostatnio przerabiam ścinki papierów na kwiaty :) 

Komentarze

 1. Ło nieźle ci te ćwiczenia idą! oba cudne ale ten turkusowy jest obłędny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś dla siebie chyba zbyt krytyczna :) Albo robisz tak super zdjęcia i jeszcze je tak fotoszopujesz, że nawet kiczowate prace wyglądają na nich interesująco ;) Pierwszy tag to super baza do stworzenia czegoś fajnego. Drugi... kilka "kropek nad i" i będzie bardzo fajną pracą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe te Twoje eksperymenty :) Czekam na kolejne prace i zazdroszczę umiejętności robienia takich ślicznych kwiatków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi się bardzo podobają
  pierwszy ma super kolor
  a drugi - fajną krateczkę;) widzisz masek nie trzeba mieć żeby fajne tło wyszło

  i kwiatutki pierwsza klasa

  OdpowiedzUsuń
 5. drugi tag wcale nie jest kiczowaty! obydwa są śliczne drugi nawet chyba bardziej mi się podboa :D różyczka jest śliczna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.