Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2013

Grunt to motywacja

Aby zachęcić dzieci do pracy należy je przekupić.. yyy... tzn. doceniać i nagradzać małe sukcesy. Ja nagradzam naklejkami, które kupuję wszędzie i przy każdej okazji. Do tej pory nalepki mieszkały w zwykłym pudełku i nagle po siedmiu latach stwierdziłam, że jednak mi się ono nie podoba. Tym sposobem dzisiaj pudełko zyskało nowy, wesoły kolor i motywującą sentencję. Z racji, że mieszka na przemian w plecaku lub torebce wśród szpargałów, nie może mieć zbyt wielu ozdób stąd dość minimalistyczne dekoracje. Oto pudełko w nowej odsłonie.


Dobrze temu jest na świecie...

...kto klei świąteczne kartki w lecie :D

Zawsze nabijałam się z supermarketów, które już wczesną jesienią proponują zakup czekoladowych Mikołajów i teraz wychodzę na hipokrytkę, bo sama kleję kartki bożonarodzeniowe we wrześniu. Z kartkami świątecznymi jest jednak tak, że ile by się ich nie narobiło, to zawsze jest ich za mało a potem nie ma czasu by dokleić, dlatego w tym roku zaczynam wcześnie.
No dobra, tak naprawdę chciałam po prostu przetestować nowy, fantastyczny papier od UHK (które ostatnio awansowało na moją najulubieńszą firmę papierkową ever). Papiery mają śliczne, woskowane wzory, które ujawniają się pod wpływem tuszowania czy mgiełkowania. Ja swój papier przemalowałam na niebiesko gąbeczką nasączoną tuszem distress, co ujawniło śliczny wzór w nutki. Zakochałam się w tej kolekcji. Muszę sobie kupić jeszcze kilka zestawów. Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia mojej pierwszej, świątecznej kartki.


Powracam po wakacjach

Powróciłam do mojego warsztatu wraz z paczuszkami nowych, ślicznych wykrojników, które dostałam na urodziny.
Postanowiłam przetestować te kwiatowe i na pierwszy ogień poszedł hibiskus. Bardzo go lubię. Zrobiłam z niego szybką kartkę:


Z pozostałych na razie powstały kwiatki, które wkrótce zamierzam wykorzystać w swoich pracach :)