Przejdź do głównej zawartości

Parawanik warsztatowy

Wczoraj odbyły się kolejne internetowe warsztaty ScrapButiku  Tym razem wraz z Enczą robiliśmy parawaniki. Jest to bardzo ciekawa forma kartko-ramki i postanowiłam się z nią zmierzyć. W swojej pracy postawiłam na klimat vintage. Oto co mi z tego wyszło.

Materiały ScrapButiku:
 Papier Pion
Papier Pion
Papier Pion- chwilowo brak w sklepie
masa plastyczna
Listki Magnolia
Magnolia- Listek Róży

Komentarze

  1. Trochę inny układ zgięć i parawan na prawdę świetny. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hmm, dopiero po Twoim komentarzu Marku zauważyłam, że mój parawan jest pozaginany odwrotnie. To dziwne, bo robiłam dokładnie tak jak Ania mówiła. Chyba po prostu ozdobiłam go potem nie z tej strony ;)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.