Przejdź do głównej zawartości

Polish Kit Project- Odsłona druga i trzecia

Wnętrze paczki poznacie już niedługo :)  Jednak by troszkę przybliżyć zawartość tym razem zaprezentuję Wam kolejne dwie (zupełnie różne) kartki, które z niego zrobiłam. Wciąż mam górę materiałów, więc to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo ;)

 Pierwsza z nich to znów vintage. Właściwie jak dobrałam się do dodatków, to zrobiła się sama. Spójrzcie tylko na tego wspaniałego kwiatucha. Długo nie wiedziałam co z nim zrobić, żeby go nie zepsuć :)


Natomiast druga, to zupełnie inny klimat i chłodne kolory. Jeżeli odwiedzacie mojego bloga, to zapewne zauważyliście, że jest bliższa temu, co robię na co dzień, aczkolwiek nie wiem czy po kicie to się nie zmieni :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)