Przejdź do głównej zawartości

Polish Kit Project- Odsłona druga i trzecia

Wnętrze paczki poznacie już niedługo :)  Jednak by troszkę przybliżyć zawartość tym razem zaprezentuję Wam kolejne dwie (zupełnie różne) kartki, które z niego zrobiłam. Wciąż mam górę materiałów, więc to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo ;)

 Pierwsza z nich to znów vintage. Właściwie jak dobrałam się do dodatków, to zrobiła się sama. Spójrzcie tylko na tego wspaniałego kwiatucha. Długo nie wiedziałam co z nim zrobić, żeby go nie zepsuć :)


Natomiast druga, to zupełnie inny klimat i chłodne kolory. Jeżeli odwiedzacie mojego bloga, to zapewne zauważyliście, że jest bliższa temu, co robię na co dzień, aczkolwiek nie wiem czy po kicie to się nie zmieni :)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 


Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium RosesFriends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) Thanks for stopping by :)