Przejdź do głównej zawartości

KIT majowy - kształty

Postanowiłam poeksperymentować dzisiaj z nowym KITem. Tzn. nie jest już taki nowy, bo dostałam go dawno i musiał trochę odleżeć, bo wciąż bawiłam się starym :) Tematem przewodnim są kształty. Jak widzicie na poniższym zdjęciu zestaw jest pełen ciekawych rzeczy! Media, minikulki i śliczne kwiaty 13arts nie są mi obce :) Papiery 7DotsStudio bardzo lubię, a tej kolekcji nie miałam. Pastele od UHK miałam, ale już pocięłam swoje zapasy, więc uzupełnienie się przyda. Miłym zaskoczeniem jest maska MiniArt- nie znałam tej firmy, a maska jest super, bardzo porządnie wykonana i z tego co widziałam inne z tej serii mają bardzo przyjazne ceny, więc pewnie jak będę miała okazję kupię inne wzory.

Mini podobrazie zawarte w zestawie zachęciło mnie do eksperymentów i swobodnej pracy twórczej :P Tak powstał blejtramik. Tym razem trochę mnie poniosło i użyłam też kilku rzeczy spoza zestawu - Białej pastelowej mgiełki, czarnej perłowej (oczywiście obie od 13arts), taga wyciętego z papierów Frosted Life oraz naklejki z kolekcji Fly Away

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Drewniana baza z pszczółką

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją ulubioną mediową kombinację: Shiny Powders i Liquid Medium! Zrobiłam już wiele prac mieszając te dwa produkty i za każdym razem podoba mi się ten efekt. Tym razem zrobiłam kompozycje z pszczołą. 
Hello!  Today I'd like to show you my favorite mixed media combination: Shiny Powders + Liquid Medium! I made many projects mixing them and I always like the result.  This time I made a composition with a bee. 






Pracę zgłaszam na wyzwanie: 
"Straw" w Scrapki Wyzwaniowo 



oraz
"maska i pasta strukturalna" w Artimeno


Dzięki za odwiedziny :)  Thanks for stopping by :) 

Fioletowy layout

Witajcie! Dzisiaj chciałabym Wam pokazać mój layout wykonany z kolekcji Secret Letters i Rainbow Colors. 
Hello, Today I'd like to show you my layout made with Secret Letters collection and Rainbow Colors. 

Dodałam także trochę brokatów z najnowszej kolekcji 13arts (ten z małymi gwiazdeczkami jest świetny!) i odrobinę płatków miki.  I also added some of new glitters from 13arts (the one with little stars is cool!) and some mika flakes. 

By tekturka była śnieżnobiała, pokryłam ją białym SPLASHem To make my chipboard white I covered it with white SPLASH Ink. 

Product List:
Paper: Remember Me Paper: Little Secrets Stamps: Postcard Ink: Memento Tuxedo Black Rainbow Colors: Duo Indigo VioletBordeaux Glitters: PinkVioletblack stars sequins Gesso Clear Gel Medium Roses



Friends will be Friends

Hello! Today I'd like to show you my entry for:  More than Words Challenge
I made a simple layout with a picture of me and my friends :) 



Thanks for stopping by :)