Przejdź do głównej zawartości

Trójkątnie

Witajcie,
Tym razem postanowiłam zmierzyć się z >>> WYZWANIEM <<< w Scrapki-Wyzwaniowo. Mam sentyment do tego bloga, bo w ich wyzwaniach stawiałam swoje pierwsze, scrapowe kroki i wiele nauczyłam się mierząc z nimi. 


Tematem są "trójkąty", a motywy geometryczne w scrapach są mi bliskie :) 
Moja interpretacja wyzwania:


W pracy wykorzystałam geometryczną kolekcję 7DotsStudio- Illumination - papiery, naklejki i elementy do wycinania. Bardzo ją lubię za lekko przygaszoną kolorystykę i ciekawe wzory, które można wycinać i tworzyć z nich własne kompozycje. 
Oprócz tego sporo mediów 13arts: gessoczarny i biały tusz SPLASH!, mgiełki: Pastel Lime i Pastel Turquoise, maskę Triangles, oraz farbki w kolorach: LimePea i Turquoise rozmyte wodą. Do wykończenia piękne, grafitowe cekiny.

Dzięki za odwiedziny :) 

Komentarze

 1. już go uwielbiam! i mam zamiar zliftować, także strzeż się :) dziekuję w imieniu Scrapki-wyzwaniowo za wspólną zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ proszę- liftuj do woli :) Dziękuję za odwiedziny

   Usuń
 2. Love this delicate layout. And the way you used the triangles! Thanks for playing with us at Scrapki-Wyzwaniowo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecudowny scrap Marta! :-) Piękny!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapki-wyzwaniowo :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna praca Marta :) Czekam na więcej scrapów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna i nastrojowa praca. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapki-wyzwaniowo!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Blejtram warsztatowy

Ostatni weekend spędziłam bardzo twórczo na Wrocławskim Zlocie Craftowym. Bardzo przyjazna atmosfera, świetne warsztaty i cała masa atrakcji :) Dla mnie oczywiście największą atrakcją było kolejne spotkanie z Dziewczynami :). Bardzo lubię tam jeździć. Podczas  zlotu wzięłam udział w aż trzech warsztatach Olgi Heldwein: lalkowym, ramce na podobraziu i blejtramie grunge.  Dziś pokażę Wam blejtram. Mój nie do końca wyszedł grunge, bo trudno mi się wyzbyć własnych przyzwyczajeń kolorystycznych i przyklejania wszystkiego pod kątem ;) ale świetnie się bawiłam!Świnka skarbonka

... gdy głodna to jest zła :) Pokochałam moją świnkę od pierwszego wejrzenia chociaż wiedziałam, że miejsce na podium zdecydowanie jej nie grozi :) Nie miałam zbyt wiele czasu by odebrać swoje prace, ale po świnkę pobiegłam od razu. Nie dane jej było wrócić ze mną do domu, bo ostatecznie podarowałam ją Crafty Molly na dziecięcy festyn. Mam nadzieję, że sprawi radość jakiemuś dziecku. A ja sobie zrobię drugą :)Zimowa Chatka

Na koniec roku nietypowa zimowa chatka, pełna naturalnych ozdób i świetnych elementów od Tima Holtza.  Chatka powstała na zimowych warsztatach we Wrocławiu, u Aidy.